Санно-бобслейну трасу у Винниках збудують до 2014 року
31.12.2010 10:11

Санно-бобслейну трасу біля Винник збудують до 2014 року
Санно-бобслейну трасу у Винниках збудують до 2014 року
"Львівська облдержадміністрація спільно з Львівською міською радою та спортивними федераціями з олімпійських зимових видів спорту розробила пропозиції до проекту постанови КМУ Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011 – 2022 роках, – розповів заступник голови ОДА Володимир Губицький. - Відповідні матеріали надіслані Національному агентству з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів (Укрєвроінфрапроект)".

З його слів, згідно з пропозиціями облдержадміністрації на реалізацію держпрограми на 2011-2014 роки (перший етап) передбачено 22,97 млрд. грн.

Державна цільова соціальна програма розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011–2014 роках передбачає будівництво:

- критого ковзанярського центру у Львові на 9,6 тис. осіб;

- санно-бобслейної траси у Винниках;

- центру фрістайлу для дисциплін акробатика, могул та скі-кроссу на території НСБ "Тисовець";

- стадіону для біатлону, лижних гонок та комплексу для стрибків із трампліну на території НСБ «Тисовець» зі створенням місць на 9,6тис. осіб;

- комплексу для змагань з гірськолижного спорту зі слаломних дисципліни та сноубордингу в селищі Славське (гора Тростян);

"На заключному етапі підготовки у 2015-2021 роках передбачається будівництво льодових арен для хокею, керлінгу, фігурного катання та олімпійського селища на 8 тисяч осіб у Львові і на 4,5 тисячі осіб в районі смт. Славське-Тисовець", – розповів Володимир Губицький.

Також держпрограма передбачає розвиток транспортної інфраструктури – будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт автодоріг та залізниць між об'єктами туристичної та спортивної інфраструктури. Крім цього, окреслено теж облаштування пунктів пропуску через державний кордон.

"Міжнародний Олімпійський Комітету орієнтовно у 2014-2016 роках буде розглядати заявки країн-претендентів на проведення зимових Олімпійських ігор у 2022 році, – зауважив Володимир Губицький. – До подання вищезазначеної заявки країни-претенденти повинні підготувати до 50% об’єктів інфраструктури та провести міжнародні змагання з зимових Олімпійських видів спорту".


Теги: олімпійські ігри, комплекс, траса, Олімпіада-2022, бобслей


Читайте також:
Коментарі
avatar