Сергій Уваров: „Для мене найважливіше, щоб місто без проблем перезимувало...
31.12.2010 14:51

Сергій Уваров
Сергій Уваров
У Винниках завершилися всі події, пов'язані з місцевими виборами. Після перерви-каденції на крісло міського голови знову повернувся Сергій Уваров, який обіймав цю посаду протягом 2002 — 2006 років.

Безперечно, цікавим є те, що протягом першого десятиріччя нового тисячоліття він зумів двічі обійти численних претендентів на місце мера (цього разу зі суттєвою перевагою у півтисячі голосів виборців). Вражає и те, що вперше він став головою Винник, маючи лише 28 років, тобто не побоявся взяти на себе відповідальність за долю великого міста в дуже молодому віці. А ось ще одне вражаюче, але дуже неприємне співпадіння: як і минулого разу, так і тепер Сергій Уваров очолив міську раду в грудні. Як і в 2002 році, так і цьогоріч зима — люта й сніжна. Про цікаві співпадіння й господарські проблеми, про кадрові призначення й новорічно-різдвяні свята у розмові працівників „Винниківського вісника" з міським головою Винник Сергієм Уваровим.

- Вітаючи Вас із перемогою на виборах, хотілося б, насамперед, дізнатися про Ваш сьогоднішній настрій. Адже Ви не брали участі в підготовці до життєдіяльності міста в зимовий період, а сніги й морози нагрянули „згідно з календарним розкладом ". Іще одне, все ж таки крісло мера Винник, таку думку навіюють події, які трапилися з Вашими попередниками, є не дуже щасливим. Чи Ви так не вважаєте?

- Насамперед, хочу щиро подякувати Вам за привітання, а також усім винниківчанам, які прийшли на вибори. Дякую тим, хто віддав свій голос за мене, дякую й тим, хто розраховував на інших кандидатів. Усі ми — єдина громада, тому я чесно й віддано працюватиму для всіх. Кажу щиро, зроблю все, щоб не розчарувати ні одних, ні інших, щоб у Винниках панували лад і спокій, щоб винниківчанам жилося комфортно й затишно, щоб вони були горді за рідне місто.

Шодо стану підготовки Винник до зими, то зараз це — найактуальніше питання, тому про нього можна говорити дуже довго. Зрештою, сьогоднішня наша розмова фактично буде про господарку, бо це — найважливіше. Тому зараз для мене принципово, щоб місто без проблем перезимувало. А ще ви згадали про те, що крісло мера — нещасливе. Ну, це дурниця... Я не хочу й не буду згадувати про своїх попередників. Але я не вірю в жодну містику й співпадіння. Зрештою, я вже працював у цьому кріслі, на цій посаді. І нічого зі мною лихого не трапилося. Тут є один критерій — суворо дотримуватися букви закону. Тоді й не буде чого боятися.

- Тоді повернімося знову до нагальних проблем — підготовки Винник до зими. Ви не брали участі у процесі підготовки, але вся відповідальність за життя міста, його господарку лежить тільки на міському голові. Як посадовець, як просто мешканець, як Ви оцінюєте стан підготовки Винник до життєдіяльності в цей, доволі суворий, зимовий період?

- За весь період незалежності нашої держави у Винниках не було такого катастрофічного стану. Навіть на початку дев'яностих років минулого століття, коли на цій посаді був Василь Дутка, коли Винники практично не мали власного бюджету, ситуація була значно кращою. Конкретно зауважу, що прийшовши на свою нинішню посаду, зіткнувся з тим, що запас піску — 60 кубів. А це, хто знає, може забезпечити Винники на... два дні. Майже вся техніка — зіпсована. З такою підготовкою ми можемо реально прибирати сьогодні лише 30 відсотків. Ситуація з боргами комунальних підприємств є ще гіршою. ЖЕК винен близько 900 тисяч гривень за постачання теплоенергії „Львівтеплоенерго". Величезні борги з заробітної плати перед працівниками комунальних підприємств. Ось, якщо коротенько, про ситуацію у Винниках.

- Який вихід зі становища, що склалося?


- А який може бути вихід? Тільки один — працювати. Вже зараз ми ремонтуємо техніку, вивчаємо всі питання, пов'язані з погашенням заборгованості зі зарплати.

- Як Ви плануєте підбирати собі команду?

- Насамперед, я залишив попередніх заступників, вважаю, що вони оцінять мою довіру й будуть працювати з подвоєною енергією. Також повернувся на посаду заступника пан Олег Шевчук, який вже працював у міськраді. Він тоді дуже добре зарекомендував себе. Одним словом, я підбираю професійних, чесних, працьовитих людей, зроблю все, щоб ми стали однією командою й принесли користь місту та відпрацювали всю каденцію.

- Тепер щодо головних напрямів розвитку Винник. Над чим будете працювати разом із командою протягом цієї каденції?

- Думати треба не лише про те, як перезимувати, але й як готуватися до весни. А це — ремонт вулиць і тротуарів Винник, завершення ремонтів у під'їздах багатоповерхівок комунальних будинків (взимку ми не мали змоги виконати цю роботу). Звичайно ж, продовжимо споруджувати каналізаційні мережі, КНС, бо це — нагальна проблема.

Розмовляв Володимир Гаврилів

Винники Plus  за матеріалами газети "Винниківський Вісник"

Читайте також:
Оголошення:


Теги: Винники, уваров, зима, плани, місто


Читайте також:
Коментарі
avatar