9-10 січня у Винниках відбудеться "Різдвяна Феєрія"
05.01.2011 10:48

"Рідвяна феєрія"
"Рідвяна феєрія"-2009
9-10 січня 2011 року в готельно-розважальному комплексі "Галактика" у Винниках відбудеться VIIІ Обласний відкритий фестиваль вертепів "Різдвяна Феєрія".

Фестиваль вертепів "Різдвяна феєрія" проводиться, як щорічна культурна акція залучення дітей та молоді до змістовного дозвілля під час зимових канікул. Фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення кращих традицій українського народу.

Організаторами і засновниками фестивалю виступають Львівська міська громадська організація "Золота молодь Винник" та приватне підприємство "МАТВОЛ", яке є генеральними спонсором фестивалю вертепів "Різдвяна Феєрія". Фестиваль відбудеться за сприяння Управління сім'ї, молоді та спорту Львівської міської ради.

Фестиваль відбудеться 9 січня 2011 року, початок о 13.00 год. в готельно-розважальному центрі "Галактика" за адресою: м. Львів – Винники, вул. Миколайчука, 1

Учасники фестивалю: Вертепи шкіл, культурно - освітніх установ, позашкільних закладів та молодіжних, громадських, релігійних організацій міста Львова та Львівської області, вуличні аматорські та сімейні вертепи.

Умови виступу на фестивалі:

- Звук, мікрофони, освітлення, ознайомлення учасників із залом обговорюється при подачі заявок.
- Вік учасників необмежений.
- Тривалість виступу не більше 20 хвилин.
- Про кількість учасників попередити при подачі заявки.
- Послідовність виступів визначаються за попередньою домовленістю сторін.

Тематика виступів на фестивалі повинна бути в рамках класичного вертепу, або в сучасній інтерпретації.

Заявки на участь у фестивалі оргкомітет приймає до 7 січня 2011 року за адресою:

м.Львів – Винники, вул. Галицька,61 в хатині біля храму Івана Хрестителя: Субота 17 .00 до 20.00 год. або e-meil: zolotamolod@rambler.ru

Всі вертепи – учасники стають дипломантами VIІI обласного відкритого фестивалю "Різдвяна Феєрія" і нагороджуються пам’ятними призами та дипломами.

Контакти:
Софія Маркевич, моб: (067 37 22 308), (063 88 94 794), 
e-meil: zolotamolod@rambler.ru

Теги: Фестиваль, Різдвяна феєрія, галактика, Коляда, Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar