NASA розпочинає програму переселення людей на Марс
13.01.2011 20:30
За повідомленням news.ukrhome.net, посилаючись на p-i-f.livejournal.com Nasa розмістило оголошення про набір людей, яким буде надана можливість полетіти на Марс з метою заселення нової планети. Подорож у космос – жадана мрія багатьох, але стає жахливо від думки, що ніколи не матимеш змоги повернутися на планету Земля!

Проте, і це неймовірно, вже зголосилися 400 добровольців, від студента до медсестри, які погодилися на мандрівку в один бік на чужу планету, не маючи жодного шансу повернутись назад!

Наприклад, автомеханік і батько трьох дітей, Павло Ростов (69 років) пише у своїй заяві: "Я добре працюю з інструментами і можу ремонтувати різні речі. Я навіть збудував власну систему на сонячних батареях".

Психологи застерігають людей від подорожей в космос. Адже зв’язок із родиною, друзями і всім знайомим та близьким назавжди обірветься.

"Ізоляція під час життя на Марсі може призвести до депресій, адже життя на Марсі звучить романтичніше, ніж воно є насправді, – говорить професор психології Альберт Харрісон. – Також на Марсі було б жахливо нудно".

Відсутність можливості повернення на Землю психолог вважає серйозною проблемою.

"!Учасники повинні мати можливість повернутися додому", – говорить Харрісон.

Але повернення на Землю коштуватиме надто дорого!

"Із Землі на Марс регулярно надсилатимуть найважливіші для життя речі, натомість поселенці повинні будуть самі розмірковувати, як використовувати ресурси, щоб вижити", – пояснює професор із Вашингтона Дірк Шульце-Макуш.
Теги: nasa, людство, марс, колонізація


Читайте також:
Коментарі
avatar