У Винниках відбувся традиційний Різдвяний турнір з настільного тенісу (ФОТО)
20.01.2011 12:27

У Винниках відбувся ХІ Різдвяний турнір ветеранів настільного тенісу Львова, Рави-Руської, Городка та Мостиськ, який організував майстер спорту Ігор Яросевич.

19 спортсменів змагалися у віковій категорії 35 – 55 років та четверо, яким було далеко за 55 років, -  повідомляє "Галицький спорт". Турнір традиційний і пройшов в одинадцяте. Про рівень учасників свідчить той факт, що чемпіони України 2005 року у парі А.Дулич та І.Дубровик навіть не потрапили у призери.

У молодшій групі першим у фінал пробився Леонід Воркун, який проявив характер і показав цікаву гру проти багатьох фаворитів. Але й він не зміг переграти явного захисника Ярослава Ковалевича. У боротьбі за третє місце гостинність проявив І.Яросевич, поступившись ще одному захиснику – Володимиру Коломійцю.

У старшій групі грали по коловій системі, де всі зіграли між собою і показали наступні результати: 1 місце – Бобир Георгій, 2 місце – Колесніков Олександр а 3 місце – Ярошевич Богуслав. Всі призери – львів’яни.

Після виснажливих поєдинків гравці та вболівальники традиційно сіли за святковий стіл. Сприяв у проведенні змагань депутат Львівської міської ради Лешневський Б.І. Головний суддя – суддя міжнародної категорії Орест Яблонський.

Теги: Ігор Яросевич, Богдан Лешневський, Винники, настільний теніс, турнір