ВИННИКІВСЬКОМУ ВІСНИКУ - 20
31.01.2011 12:17
20 років минуло з того часу, коли перший номер "Винниківського вісника" пройшов через друкарський верстат. Відтоді винниківська громада отримала змогу з перших уст читати головні новини міста. Про минуле та майбутнє часопису розповіла його головний редактор Юлія Кухар.

У наші дні ми можемо сміливо констатувати, що за час своєї діяльності "Винниківський Вісник" став головним рупором громадськості міста Винники. За ці два десятки років нашій газеті довелося пережити чимало труднощів, не одну зміну влади та редакційного керівництва. Проте головну ниточку - служіння читачам, висвітлення найболючіших проблем - ми намагалися не втрачати кожного дня своєї роботи.

Ми служимо вам, змінюємося, вдосконалюємося і надалі будемо тримати руку на пульсі нашого міста. Ми -це не одне покоління творчих людей, які за багато років приходили на зміну один одному, і, передаючи цю важливу естафету, продовжували справу попередників: від дня заснування газети до наших днів.

Дорогі наші читачі, велике спасибі за теплі слова та настанови. Знайте, що кожне достойне слово буде заслуженим.

20 років - це чимало для газети. Та не зважаючи на піднесений настрій, пов'язаний з ювілеєм, дозвольте перейти від пафосу до буденної лірики. 

"Винниківський Вісник" - це перш за все комунальне видання з усіма притаманними проблемами і зобов'язаннями. "Треба бути оптимістами", - сказав якось місцевий депутат, який перебував у нашій редакції. "Так ми і є оптимістами, інакше б не працювали", - відповів журналіст, який сидів за сусіднім столом. Ця тема розвивалася ще хвилин 15, після чого мої колеги розійшлися на обід. Залишившись наодинці з поламаними і списаними меблями, дивлячись в антикварний монітор, я подумала, що оптимізму нам не забракне. Але мова йде не лише про банальні побутові блага. Оптимізм у тому, щоби працювати краще, втілювати творчі плани. Це ж цікаво.

Колектив газети "Винниківський вісник"

Колектив часопису "Винниківський вісник"
(Руслана Чоботок, Лариса Кубська, Юля Кухар, Володимир Гаврилів)

Ми намагаємося творити так, щоб не втратити читацького інтересу та водночас не вийти за рамки стандартів комунального видання. І не дай Боже, когось забути чи образити! 

Нещодавно до редакції завітав представник певної організації і приніс нам матеріал до друку. Йому це потрібно для звітності. На пропозицію передплатити "Вісник" для їхнього управління хлопчина відмовив і сказав відверто: "Ні, нам це не потрібно". Безпосередність таких людей вражає.

Не виключено, що після виходу "Вісника" цей же юнак завітає до нашої редакції з метою "взяти на халяву" один примірник (для звітності) і з твердою впевненістю в тому, що газета йому таки не потрібна. 

Дозвольте нагадати, шановні читачі, що "Винниківський Вісник" також потребує підтримки. Перш за все - моральної. 

Нещодавно, як новопризначений редактор, я приймала справи від свого попередника. З гордістю отримавши СТАТУТ газети, одразу перечитала зобов'язання нашого видання і можливості підтримки. 

Зобов'язання - це висвітлення усіх сфер діяльності місцевої влади та життя міста. Звісно, ми намагаємося виконати їх та водночас не пропустити важливого. 

Але повернімося до СТАТУТУ, згаданого мною не випадково. Документ, створений на базі законодавства, вказує, за рахунок чого функціонує газета.

Серед іншого - це виручка від передплати і продажу, реклами, добровільних пожертвувань.

Дозвольте зазначити, що у Винниках такої практики як добровільні пожертвування для "ВВ" від будь-яких осіб чи інших організацій не існує. Без надії сподіваючись, ми подаємо реквізити для потенційних меценатів і просто небайдужих читачів.

Виручку від передплати та роздрібного продажу газет можна змалювати на прикладі двох фактів. Перший факт: протягом минулого року "Вісник" передплатило п'ятеро мешканців 15-тисячного містечка. Факт другий: витрати на друк газети перевищують її ціну в кіоску. Практично редакції доводиться повністю забезпечувати тиражі.

Єдиним джерелом надходжень, за рахунок якого виживає газета, залишається реклама.

Очевидно, що окремі читачі перманентно нарікають на таку комерцію.

Тому офіційно повідомляємо: реклама на сторінках "ВВ" не забезпечує колективу додаткового заробітку, а лише дає банальну можливість існувати ВАШІЙ ГАЗЕТІ. Ми не намагаємося вибачитись, а лише просимо з розумінням поставитися до присутності реклами на сторінках часопису.

Звертаємося до своїх читачів: ми, колектив редакції, завжди будемо віддано працювати для Вас.

Віднині "Винниківський Вісник" змінюється. Ці зміни будуть поступовими і лише у кращий бік. Ми будемо цікавішими та яскравішими.

Як новопризначений редактор додам від себе, що я з великою радістю і відповідальністю ставлюся до можливості очолювати колектив "Вісника". А це досвідчений журналіст Володимир Гаврилів, який знає в обличчя чи не кожного городянина і чудово орієнтується у всіх закутках міста. Це також журналіст Лариса Кубська, яка багато років пише про духовне і культурне життя Винник. Це Руслана Чоботок - наш бухгалтер, яка завжди все підкаже та порадить. І я - Ваша віддана слуга, редактор Юлія Кухар. Ми пам'ятаємо, що "самовіддане служіння обраній справі винагороджується вдячністю і повагою винниківчан".

Юлія Кухар, головний редактор газети "Винниківський Вісник"

Фотогалерея газети "Винниківський вісник" >>>


Газету «Винниківський Вісник» для зручності можна передплатити у поштових відділеннях.
Передплатний індекс: 96355
Вартість передплати на рік: 30 грн.78 коп.

Газета «Винниківський Вісник» завжди вдячна за підтримку підприємствам, установам та іншим організаціям - усім можливим меценатам.
Рахунок для благодійних внесків №26008000000128
в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, ЗКПО 1382


 Читайте в ювілейному випуску газети "Винниківський вісник":

• Влада обурена діями "Львівобленерго"
• Розпочала роботу Комісія з питань законності
Як винниківська влада на Йордань пірнала в ополонку
Правопорядок під контролем
Велика феєрія в маленькому місті
Гостини на Меланки, танці до світанку
Спортивні новини
Інформація Винниківської міської ради та депутатського корпусу

"Винники Plus"  вітає, з нагоди 20-ліття, редакцію
"Винниківського вісника" і всіх, хто працював та працює в цьому часописі!

Міцного здоров'я, миру, злагоди, добробуту та творчих успіхів у подальшій роботі !!! Многая літа!!!


Читайте також:
Коментарі
avatar