Феєрверк колядок і щедрівок подарували учасники фестивалю "Різдвяна зірка" (ФОТО)
04.02.2011 15:17

Неможливо уявити сучасне обличчя Винник без традиційного фестивалю дитячого хорового мистецтва "Різдвяна зірка", який щорічного стартує у день Старого Нового року та Святого Василія Великого в храмі Рівноапостольних Володимира і Ольги УАПЦ м. Винники.

Шостий фестиваль відбувся у форматі концертних виступів колективів зі Львова та Винник. Звучали всесвітньо відомі та авторські колядки і щедрівки, а також привітання від о. Василя Петрика, о. Петра Паньківа, депутата і мецената Богдана Голіяна, який передав громаді вітальні слова від мера Львова А. Садового.

Феєрверк колядок і щедрівок подарували учасники фестивалю "Різдвяна зірка"

Першими виступали юні співаки зразкового хору «Оберіг» (керівник Наталія Кончак, хормейстер, концертмейстер Богдан Чериба) Будинку дитячої та юнацької творчості Винник. Порадували своїми піснями старша і середня групи дитячого зразкового вокального ансамблю «Намисто» Палацу культури ім. Г. Хоткевича (керівник Марія Сергійчук, акомпаніатор Олена Мацелюх). Учасники «Намиста» вже не вперше зголошуються на участь у фестивалі коляди, але приємно, що репертуар оновлюють.

Цікавинкою фестивалю стало виконання колядок у поєднанні з танцями підготовчою та молодшою групами арт-студії «Жайвір» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (керівники Наталія Козяр та Зоряна Мартин). Колядки та щедрівки в обробці Юрія Антківа подарував присутнім дитячо-молодіжний хор «Херувими» Церкви Святого Онуфрія отців Василіан  УГКЦ м. Львова (диригент Олег Жук),  а також хор Львівської музичної школи № 8.

Окрасою фестивалю став виступ хору храму свв. рівноапостольних Володимира і Ольги УГКЦ.

До організації фестивалю долучилися міський голова Винник Сергій Уваров, парох храму Рівноапостольних Володимира і Ольги УАПЦ м. Винники отець Василь Петрик, парох храму Воскресіння Української греко-католицької церкви м. Винники отець Петро Паньків, педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винник Ольга Соколик, Наталія Кончак, Богдан Чериба, Тетяна Горкавлюк.

Підтримали фестиваль, як і багато інших дитячих свят, добродійники Олег і Богдан Голіяни, Григорій Козловський.
Щорічний фестиваль дитячого хорового мистецтва «Різдвяна зірка» закінчився спільною колядою і нагородженням колективів-учасників.

Лариса КУБСЬКА

Винники Plus  за матеріалами: газети "Винниківський вісник"


Теги: Коляда, Винники, конкурс, фото, Різдвяна зірка


Читайте також:
Коментарі
avatar