Комісія з питань законності приймає громадян Винник
04.02.2011 20:49

Комісія з питань законності приймає громадян ВинникВідтепер захист своїх прав і законних інтересів мешканці Винник можуть знайти за прямою адресою.

Постійний прийом громадян розпочала Депутатська комісія з питань депутатської діяльності та законності (далі – Комісія).

Головна мета роботи цього органу полягає у захисті прав та інтересів громадян у питаннях законності та охорона громадського порядку.

Іншими словами, кожен винниківчани, якщо його законні права порушують у будь-якій сфері життя, може сміливо звертатися до Комісії.

«Ми розглядаємо найрізноманітніші звернення», - розповідає «Віснику» голова Комісії, депутат ВМР, Михайло Мазур (фракція ВО «Свобода»). – Наприклад, якщо ваші права порушують у жеку, міліції, прокуратурі, БТІ; ігнорують ваші листи, або відсилають некоректні відписки, – у таких і подібних випадках потрібно звертатися прямо до нашої Комісії. Далі справа переходить уже до вищих інстанцій у вигляді відповідних звернень, листів, депутатських запитів».

Депутат Мазур пояснює, що головна функція Комісії – це не настільки надання юридичних послуг як скерування вирішення проблеми у потрібне русло, відстоювання прав громадян у вищих інстанціях, оформлення різноманітних звернень та потрібних документів. Очевидно, що при таких обставинах у представників громади часто відпадає необхідність звертатися по консультацію до дорогих юристів та адвокатів. Окрім тих випадків, коли справа переходить у судову інстанцію.

«Часом до нас приходять люди, абсолютно розгублені, вони не знають, як захистити свої права, куди і до кого звертатися, до якого закону апелювати. Деколи громадяни навіть не розуміють, що їх законні права порушують. Відтак, робота нашої Комісії, і полягає у тому, щоби допомогти, скерувати, відстояти, однак – лише в межах чинного законодавства», - розповідає голова Комісії пан МАЗУР.

До слова, на останній сесії ВМР було затверджено Положення про Комісію, у якому, власне, прописані її повноваження та методи діяльності. Постійна комісія з питань депутатської діяльності та законності проводить прийом громадян щочетверга з 16.00 год. за адресою: м. Винники, вул. Галицька, 20 (Міська рада), 2-й поверх (депутатська кімната).  Прийом громадян відбувається за попереднім записом за тел.: 296-28-63. У випадку потреби, дні та години прийому будуть розширені. У залежності від проблеми Комісія також проводить роботу на виїзді.

Юлія Кухар

Довідка «ВВ»:

Голова Постійної комісії з питань депутатської діяльності та законності Михайло МАЗУР втретє обраний до Винниківської міської ради. Протягом усіх трьох каденцій він був задіяний у роботі Комісії, а з нинішнього демократичного скликання ВМР очолив її.
Михайло МАЗУР – корінний винниківчани, тому добре орієнтується та розуміється на проблемах міста і всієї громади.

Винники Plus
  за матеріалами газети "Винниківський вісник"

Теги: Винники, комісія, міська рада, Михайло Мазур, права громадян


Читайте також:
Коментарі
avatar
Панове депутати, патріоти міста, врятуйте від знищення парк в районі торгівельного комплексу"Гетьман"та німецького цвинтаря. Таке враження, що його планомірно нищать.
avatar
Панове депутати,якщо ви дійсно є патротами м.Винники,запитайте у п.Уварова,коли він повенрне парк громаді міста?
avatar
п.Уваров ти коли повернеш парк громаді міста? Ти совість маєш чи ні?
avatar