Винниківчани – серед кращих (ФОТО)
04.02.2011 12:28

Віталій Коваль
(ліворуч) і Максим ЖуковськийУ містечку Пустомити, що біля Львова, відбувся 17 – ий міжнародний турнір із вільної боротьби.

Чудовим на цих змаганнях можна вважати виступ команди ДЮСШ „Тризуб” (директор Едуард Левицький, тренер – майстер спорту Роман Проців). Адже у ваговій категорії до 42 кг перше місце виборов наш земляк Віталій Коваль.

Бронзовими призерами стали Максим Жуковський (до 38 кг), Сергій Бенет і Андрій Булгаков (обидва до 35 кг).

Серед дівчат нагороди такої ж проби здобули Вікторія Бабіцька (до 38 кг) і Вікторія Саксон (до 40 кг).

Дирекція спортшколи та юні вихованці висловлюють щиру подяку депутату Винниківської міської ради Ігорю Жуковському за організацію й фінансування поїздки на турнір у Пустомити.

На фото: Віталій Коваль (ліворуч) і Максим Жуковський.

Винники Plus  за матеріалами: газети "Винниківський вісник"