Винники прийняли кошторис
07.02.2011 15:20

Винники прийняли кошторисЯк повідомила газета "Винниківський вісник", загальний фонд міського бюджету Винник був затверджений на сесії ВМР.

Цьогорічний кошторис суттєво перевищує свого попередника, складаючи 5 035 900 грн. 

Як пояснила "Віснику" бухгалтер Винниківської міської ради О. Яросевич, збільшити бюджет місту вдалося за рахунок зростання міжбюджетного трансферту зі Львова. Цьогоріч дотація вирівнювання подвоїлася і склала 1438 000 грн. на противагу 686 000 грн. у 2010 році.

Відбулися також новації, що стосуються методики формування бюджетних надходжень та видатків, відповідно до змін у законодавстві України. Так, відповідно до Бюджетного кодексу цільові видатки повинні формуватися лише на основі бюджетних програм, поданих та розроблених відповідними установами.

Новинкою стала поява у законодавстві нового туристичного податку. Цей збір тепер платитимуть готелі, престижність яких не перевищує трьох зірок.
На черзі прийняття спеціального фонду бюджету міста.

Сьогодні можна спрогнозувати, що даний кошторис складатиме більше 3 млн грн.  Основні кошти фонду розвитку будуть спрямовані на заміну дорожнього полотна, ремонт системи опалення у дитячому садочку № 156, реконструкції КНС та інші витрати, що стосуються розвитку міста.

Після прийняття бюджету розвитку  «Вісник» обіцяє повернутися до цієї теми у наступному номері.

Головний редактор газети "Винниківський Вісник" Юлія Кухар

Теги: Яросевич, Винники, Сесія, бюджет


Читайте також:
Коментарі
avatar