Влада Винник обурена діями «Львівобленерго»
07.02.2011 15:48

Мер Винник Сергій УваровВлада Винник обурена діями "Львівобленерго". Перебої у напрузі призводять  до поломки техніки та створюють незручності мешканцям міста.

Депутатський корпус та виконавчий комітет Винниківської міської ради на чолі з міським головою Винник Сергієм Уваровим ухвалили відкрите звернення до керівництва ВАТ «Львівобленерго». Представники міської влади висловлюють крайнє обурення через незадовільну роботу підприємства та вимагають припинити постійне відімкнення від електропостачання.

"Про такі речі потрібно попереджати та усувати недоліки у роботі мережі, якщо ці відімкнення є аварійними", – заявив Сергій Уваров.

Останнім часом у Винниках відбуваються постійні перепади напруги та вимкнення електропостачання. За мінімальними підрахунками, через такі дії монополіста потерпає щонайменше 3 тисячі наших мешканців. Більше того, у домівках винниківчан постійно «горить» побутова техніка, а також виходить з ладу обладнання комунальних підприємств. До слова, внаслідок вимкнення напруги також вийшов з ладу комп’ютер у редакції "Винниківського Вісника".

Від мешканців міста постійно надходять скарги на роботу Обленерго. На базі цих скарг буде складено позовну заяву на Акціонерне товариство. Оскільки скарги від мешканців продовжують надходити, очікується, що підприємство буде буквально закидане позовами. Уже готові сотні актів по висновках спеціалістів, у яких ідеться про те, що саме перебої з електропостачанням стали і стають причиною поломок. Водночас проводиться оцінка збитків, завданих нашим мешканцям, а також установам, підприємствам та іншим організаціям у місті.

Міський голова Винник Сергій Уваров гарантує, що незабаром він особисто підніме це питання на засіданні Асоціації міст України, оскільки подібна тенденція спостерігається не лише у Винниках, а й в інших містах.

З ініціативи пана Уварова у Винниках уже почала свою діяльність спеціальна робоча група, яка за участю юристів та відповідних спеціалістів працює над проблемою: продовжує збирати скарги, допомагає в оформленні актів, підраховує і фіксує збитки та координує дії спеціалістів. Очолює робочу групу заступник міського голови Винник.

Як заявляє мер Винник Сергій Уваров, для міста неприпустима така ситуація, щоби тисячі наших мешканців потерпали від халатності одного монополіста.  «Такого у нашому місті не буде, і ми поставимо крапку у даному питанні. Якщо Винники і винниківчани платять за послуги "Львівобленерго", то вони заслуговують на відповідну якість цих послуг», - заявив Сергій Уваров.

Юлія Кухар, головний редактор газети "Винниківський Вісник"

Теги: Львівобленерго, Винники, уваров, влада


Читайте також:
Коментарі
avatar