У Винниках з'явиться свій громадський транспорт, - Сергій Уваров
03.03.2011 15:11

За розпорядженням міського голови Винник Сергія Уварова було перевірено діяльність маршрутних автобусів, що курсують нашим містом. Рейд проведено у зв'язку зі скаргами винниківчан на неналежне обслуговування пасажирських перевізників.

Зокрема, мова йшла про недотримання графіків руху маршрутних автобусів, особливо в ранішній, обідній та вечірній час.

Перевірка встановила: більшість пасажирських маршрутів не дотримуються графіків руху, що створює незручності мешканцям нашого міста. Відповідний акт було складено працівниками Винниківської міської ради та скеровано до Львівського міського управління транспорту.

Наступним кроком стане виправлення даної ситуації, а також створення міського громадського транспорту, який курсуватиме виключно нашим містом. "Будуть розроблені власні міські маршрути для того, щоби винниківчани не залежали від зовнішніх перевізників, - повідомив "Винниківському Віснику" мер міста Сергій Уваров. - Таким чином ми зможемо зробити пасажирські перевезення дешевшими для винниківчан, оскільки наші автобуси курсуватимуть за пільговими тарифами. Міська рада зможе безпосередньо контролювати їх діяльність".

Перевіркою пасажирських перевезень займалася спеціальна комісія під головуванням спеціаліста з житлових питань Марії Желіско. До комісії увійшли також спеціаліст з питань комунальної власності Ярослав Онищак, член транспортної комісії Олег Наставський та голова Постійної депутатської комісії з питань законності Михайло Мазур.

Найбільше претензій викликали вечірні перевезення, адже після дев'ятої-десятої години вечора у Винниках фактично неможливо "упіймати" маршрутку. Хоча за договором, ці автобуси повинні обслуговувати пасажирів до 23.00. "Ми змусимо перевізників чітко дотримуватися умов угоди або укладемо договори з іншими підприємствами, адже мешканці нашого міста розраховують на відповідне обслуговування", - заявив Сергій Уваров.

Як розповів "Віснику" член тимчасової транспортної комісії Ярослав Онищак, протягом 4-денного рейду місто перевіряло графік маршрутів з 18.30 до 21.00. год; з 21.30 до 23.30 год; з 6.00 до 8.30 год. та з 14.00 до 15.30 год.

Перевірка встановила, що графіку руху на більш-менш задовільному рівні дотримуються водії маршруту № 7/А. Однак і вони знімають "зайві" автобуси з рейсу у вечірні години. Тим часом майже не курсують автобуси за маршрутом №36 (пл. Митна - вул. кільцева) - з п'яти транспортних засобів на рейсі працює лише одна маршрутка, подеколи - і жодної. Маршрутки № 36 А та № 75 курсують з великими збоями у графіку руху через нестачу транспортних засобів на рейсі.

На черзі - спільна перевірка львівських та винниківських транспортників, а також введення нового, внутрішнього маршруту. Сьогодні спеціалісти ВМР працюють над цим проектом, після чого буде оголошено конкурс на його обслуговування.

Юлія Кухар


Теги: Сергій Уваров, МЕР, міська рада, новини, транспорт, Винники, маршрутка


Читайте також:
Коментарі
avatar