У Винниках черговий земельний скандал довкола 10 га землі
05.03.2011 17:06
Сьогодні, 4 березня, на сесії Винниківської міської ради депутат від партії "Фронт Змін" Олег Наставський звернувся із запитом до голови міської ради Сергія Уварова та секретаря Ігоря Мойсеєнка негайно провести позачергову земельну та фінансову ревізію та аудит міста, перевірити законність прийнятих в минулому рішень по виділенню земельних ділянок та використанню бюджетних коштів.

Для забезпечення прозорості прийняття рішень, що стосуються земельних питань, Олег Наставський пропонує ініціювати проведення громадських слухань із залученням спеціалістів, експертів з різних відомств по питанню діяльності та вимог 7-ого територіального ордена О. Невського вузла урядового зв’язку в м. Винники.

14 лютого цього року депутатською комісією з питань підприємництва, містобудування, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку Винниківської міської ради розглядалось питання про передачу в постійне користування 7-му територіальному ордена Олександра Невського вузлу урядового зв’язку Держспецзв’язку України, що розташований на території колишньої військової частини А2627, земельної ділянки по вул. Сахарова, 18 у м. Винники.

«З необхідністю детального вивчення цієї справи, комісією було вирішено створити робочу групу та здійснити виїзд на територію даної структури, - розповів депутат Винниківської міської ради від політичної партії «Фронт Змін» Олег Наставсткий. - Після чого на мене, як на члена даної комісії та інших депутатів ВМР, а також на політичну силу, яку я представляю розпочався тиск, що може свідчити про зацікавленість певних сил та організацію в м. Винники грандіозної афери, метою якої є цинічне захоплення більше 10га земель міста. Прикро, що частина політичних сил разом із спільниками, однозначно переслідуючи лише власні інтереси, відверто ігноруючи не лише моральні та етичні принципи, а й чинне законодавство, намагаються погрозами та провокаціями вирішити свої особисті питання».

«Фронт Змін» пропонує створити спеціальну комісію для вивчення фактів тиску, погроз та провокацій на адресу депутатів Винниківської міської ради, за результатами роботи якої провести інформування усіх компетентних правоохоронних органів.

Також звернутися в управління Фонду Держмайна України в Львівській області з проханням дати інформацію про правовий статус та доцільність цільового утримання/використання наявних за адресою Сахарова, 18 в м. Винники будівель. Депутати пропонують повторно звернутися до голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Леоніда Нетудихати для отримання інформації про перспективи діяльності Держспецзв’язку та необхідність використання всієї території для нормального функціонування даного підрозділу. І звернутися до Премєр-міністра України Миколи Азарова, Міністра оборони України Михайла Єжиля, Голови Служби безпеки України Валерія Хорошковського та Народного депутата України Арсенія Яценюка з клопотанням про надання та сприяння в отриманні відомостей.


Теги: Фронт змін, депутати, ревізія, новини, аудит, Винники, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar
Це ініціатива депутатів ВМР є правильною і відповідає інтересам громади м.Винники.По цьому питанню обов'язково треба провести широке громадське слухання(а не в кабінеті заступника міського голови двома-трьома чиновниками,як це робиться) і в рамках чинного законодавства треба прийняти рішення.Бо наявним даним деякі шахраї депутатськими значками мають намір деребанити цю земельну дільянку,прикриваючись колективною відповідальністю.Я як юрист з практичним досвідом не дозволю цим шахраям деребанити останній клаптик землі ум.Винниках.На території військової частини є більше 13 га зелі.Поруч вся комунікація. Де-хто маючи будівельні Компанії хочуть заволодіти цією змельною ділянкою.Аналогічним чином також треба було поступати зі аптечними складськими приміщеннями,які знахоиться в балансі Львівської обласної ради згідно ЗУ Про місцеве самоврядування в Україні та ЗУ Про статус депутатів місцевих рад.Окрім,цього хочу звернути увагу депутатів ВМР на проблему самовільного захоплення земельних ділянок. Винники.Це зокрема на вул.Івасюка,4 площею 0,0400 га,на вул.Львівській,31, площею-0,0300 га,на вул.Ів.Франка,53 б площею-0,01400 га тощо.. Визнати недійсним рішення Винниківської міської ради про надання земельної ділянки площею-0,0800 га компанії Київстар,оскільки знаходження даної споруди в житловому масиві шкодить здоровю мешканців.
avatar
Винниківська міська рада грубо порушує ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" та ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад". Пленарні засідання сесії Винниківської міської ради проводиться не прозоре. Отже,жодного разу за останній 4-5 місяців в місті не було інформація щодо проведення сесії Винниківської міської ради. Попередне скликання згідно Регламенту Винниківської міської ради за 10-ть днів до початку сесії на дошках оголошення та на стенді Винниківської міської ради вивішувалося оголошення,щодо проведення сесії з вказанням дня,часу та місця провдення.А тепер все робиться тишком-нишком. Необхідно нагадати меру та депутатському корпусу ВМР,вони обрані мешканцями для обслуговування інтересу громади м.Винники,тому важливі питання для міста попередньо повинні пройти громадське слухання. Зокрема,необхідно відновити чергу для отримання земельних ділянок мешканцям м.Винники,передбачити пільгову чергу.
avatar
Програв Рустам Наставському вибори на окрузі і до тепер не може заспокоїтися ...
avatar
Нова Винниківська міська рада в основному предсталена олігархами та бізнсменами. Отримавши мандат більшість депутатів забули про свої обіцянки і почали ділити залишки винниківської землі. Ці так звані предстаіники громади себе вважають заможними і бути поряд з пересічними громадянами їм є западло.Але вони забувають,що влада є тимчасове явище...Врешті-решт курчат в осені порахують,поживемо побачемо як вони будуть працювати на благо громаді м.Винники...
avatar
здарова
avatar
26.01.09
Правова вакханалія
Незважаючи на заборону конролюючих органів та втручання прокуратури, піцерія на вулиці Городоцькій, 141 продовжує функціонувати

У недалекому 2006 році на першому поверсі будинку, що на вулиці Городоцькій, 141, розпочали ремонтні роботи для зведення закладу швидкого харчування (піцерії «Челентано»). Вже тоді жителі верхніх поверхів забили на сполох, адже з появою нового сусіда, будинок почав вкриватися тріщинами. Минуло три роки. Піцерія «Челентано» успішно працює, незважаючи на численні заборони практично усіх інстанцій Львова. Минулого тижня після спроби МНС закрити сумнівний заклад, пломби зірвали, а прокуратуру звинуватив власник закладу швидкого харчування у рейдерстві. Про сумнозвісний будинок на вулиці Городоцькій, 141, який сьогодні на межі обвалу, «Погляд» писав ще у січні минулого року. Тоді у Львівській міській раді в розмові з журналістом в.о. начальника управління житлового господарства Іван Квик визнав, що піцерія і справді є незаконною, адже немає акту про прийняття об’єкта в експлуатацію.

avatar
Щоправда, на цьому усе й закінчилося. Заклад швидкого харчування успішно працює, а життя мешканців будинку залишається в небезпеці. «Вдень і вночі ми боїмося, що станеться трагедія. Кожен день починається пеклом, бо йдемо на роботу - і робота не робота, бо налякані, що залишили в квартирах умисно знищеного будинку наших діточок та наших батьків-пенсіонерів, яким загрожує небезпека, а вночі пекло продовжується, оскільки весь час чути тріскотіння стін, - ділиться наболілим мешканка квартири №6 Вікторія Кічма. – Куди ми вже тільки не писали, кого тільки не благали зглянутися на нашу проблему… Але піцерія і далі працює, а наші стіни вкриваються тріщинами». Як стверджують налякані мешканці, будинок може завалитись в будь-який момент, оскільки його стан погіршується з кожним днем: будинок дає осадку, відшарувався від сусіднього будинку, тріщини в квартирах різної ширини розкриття (наскрізні тріщини навіть в несучих стінах), поставлені маяки давно потріскали, рухається підлога, немає шумоізоляції, демонтовані димохідні канали, навіть відійшли пічки від стіни та нахилились у квартирах №№6 і 3, що загрожує вибухом. Редакція «Погляду» володіє документами, які засвідчують низку заборон від санітарно-епідеміологічної станції Франківського району, від головного державного інспектора пожежного нагляду Львівської області, від Прокуратури Франківського району. Є також і розпорядження Франківської районної адміністрації (від вересня минулого року) зобов’язати МПП «МПМ» у місячний термін самовільно реконструйовані приміщення під заклад швидкої їжі привести у попередній стан. У відповідь лише мовчання, або ж зустрічні судові позови та їх скасування. Судова тяганина триває, тоді як кожен день для мешканців будинку на вагу життя. «Отже, власник піцерії «Челентано» Олег Наставський говорив правду, що купив усіх. А про те, що виробляють з нами в судах ми і не знаємо як назвати. Коли ми звертались з іншою бідою за правління Кучми Л. Д., то справу вирішили миттєво, а зараз неможливо домогтися справедливості роками. Це все можна назвати двома словами - «безпредел і корупція», - обурюється пані Кічма. «Прокуратура Франківського району провела перевірку закладу громадського харчування «Піца Челентано», - розповіла «Погляду» старший помічник прокурора Франківського району Світлана Андрусишин. - В результаті ми встановили, що, по-перше, МПП «МПМ» не мало архітектурно-планувального завдання на реконструкцію приміщення. По-друге, немає зареєстрованого погодження проекту в управлінні архітектури та містобудування.
avatar
Станція Київстар, що забезпечує зв’язком низинну частину Винник, функціонує більше 7-8 років, більше 4 з яких працювала несанкціоновано, тодішні правозахисники-депутати не турбувалися ні про наповнення бюджету за рахунок КС, ні за здоров’я населення (згідно висновків компетентних відомств усі сан-гігієнічні вимоги даної станції дотримані), ні про чинне законодавство (ніхто не ставив питання на підставі чого вона діє або ставили питання дуже-жуже тихо), бо були зайняті іншим (саме на цей період припадає найбільша к-сть виділень земель фізичним особам. Звичайно, коли задовольняється конституційне право громадянина на отримання землі – це добре, але коли це право поширюється лише на депутатів та членів їх сімей – це щось інше). Цього року після перемовин з керівництвом КС, ВМР отримавши компенсацію за усі роки «підпільної» роботи та інвестиційний внесок на розвиток міста, уклали договір оренди (з ринковою ціною оренди) терміном на 3 роки з можливістю в залежності від обставин (будівництво дитсадка, ін.) дострокового припинення роботи станції і її демонтажу. Аптечні склади в м. Винники пребувають на балансі Львівської обласної ради, а земля закріплена за об’єктами не може бути передана жодним іншим структурам чи організаціям. Тому ВМР в обмін на формальне рішення про передачу в користування, отримала від Обласної ради сприяння в вирішенні питання ремонту та встановлення правового статусу місцевого дитсадка, до якого попередній владі було байдуже в силу все тих же причин.
avatar
Ганьба тим депутатм...
avatar
Новобраний депутатський корпус тепер використовують свїй депутатський статус для власного збагачення,пер за все, це відбувається під час виділення земельних ділянок,твориться беззаконя.Вони підтримують рішеннь про передачу земель Винниківської громади своїм друзям тоді,як сотні городян на свої заяви щодо виділення земельної ділянки отримують відмову. А це в першу чергу Ветерани ВВ інваліди,Чорнобильці,багатодітні сімі'ї тощо.Роздають землі під котеджне будівництво у парковій зоні,стадіоні,дитячих садочок. Щодо голосування в раді,то воно проходить в закритому від громаді режимі,часто з пакетом без зазначення адреси,площа,де знаходиться земельні ділянки.
avatar
Все правильно почніть з себе з вул.Лісної (стадіона площею-0,800 га),Парку площею-1,670 га,Кияка-площею-0,2500 га,вул.Винниченка,2,вул.Галиьцка,39,вул.Львівська,8б (І.Федищин)...
avatar
Горе-Патріоти?
avatar
Попередження!!! Алекс, ..., патріот - коментарі з одного IP-адресу. Ви коментуєте самі себе! Наступний раз Ваш IP-адрес буде заблоковано!!!
avatar
Щодо відкликання депутатів від виборчих округів №,№-1,8,10. Недавно предстаники ініціативної групи виборців округу №-1 м.Винники звернулися до Винниківської міської виборчої комісії та міського голови м.Винники з приводу роз'яснення процедури контролю за діяльністю депутатів Винниківської міської ради та можливості їх відкликання у випадку невиконання ними передвиборчої програми та обіцянок даних нам напередодні виборів.
Що Ми отримали у відповідь? Погрози і тиск на наших предстаниікв зі сторони керівників міської ради та політичної партії,яку представляє цих депутатів з вимогою відкликати це звернення.
Але хто ж тоді ВЛАДА? Ми- виборці,які надали свої голоси депутату,і якими зараз нехтують,не зважають,чи Вони-ті,яким Ми віддали свій голос, але так само можемо і відкликати їх.
Конституція України говорить-народ є джерелом влади.
Тому,враховуючи відсіч,яку ми отримали від представників народу,наші наміри щодо відкликання депутатів від наших округів,тільки зміцніли.
І ми заколикаємо всіх,небайдужих до долі нашого міста,нашого округу, №№-1,10 нашої вулиці приєднатись до процедури відкликання депутатів від округів №№-1,10,12
Ми розуміємо питання,які ви можете задати собі:
-Чи не замало часу вони при владі,щоб так радикально діяти?
-Вони нібито нічого поганого не зробили,
Вони бізнесмени,дюди небідні,-тому красти не будуть,Тому даємо прості відповіді,які ми дали і собі:
Всього чотири місяці при владі,але за їхіми ініціативами і погодженням вже встигли віддати ТзОВ Київстар землю на вул.Спортовій;,на якій за генпланом мав бути дитячий садочок куди могли б ходити наші діти.
-Нібито вони нічого поганого не зробили-це правда-нічого доброго вони не зробили,жодної депутатської ініціативи. З питаннь наших округів №-1,10 ініціють проблемні питання інші депутати,
-Так,дійсно,люди вони небідні. Небідні мають можливість багато речей робити не своїми руками.Ми таких небідних бачимо щодня у Верховній раді. І вони теж нічого не крадуть. А про їхні хизування депутатськими посвідченнями та значками вже ходять легенди.
Ну і наостанок перелічемо ті факти діяльності депутатів,які нас-виборців спонукали виявити свою активну громадську позицію:
Виділення землі призначеної для будівництва дитячого садочку без громадського обговорення для Київстару на вул.Спортовій.незважаючи на спротив і без громадського слухання.Тепер наші діти будуть отримувати щодня порції мобільного оздоровлення.Сьогодні вишка мобільного звязку,завтра сміттєвопереробний завод в нас під носом (до речі таке питання вже виносилось на розгляд депутатської комісії,членом якої депутати 0кругів №№-1,10,12.
-Системне ігонорування мешканеців-виборців нашого округу,
-відсутність бажання вирішувати проблеми нашого округу,а саме:погані дороги,відсутність каналізації,несвоєчасне вивезення сміття,відключення електропостачання тощо.
-І ще одне,найсвіжищий приклад цинічного розбазарювання майна нашої громади,нашогів округу №-1,10:На 30 березня 2011 року житлово-комунальна комісія(членом якої є депутат обраний з нашого округу) тишком-нишком виставили для надання в оренду цілий ряд приміщень, серед яких і приміщення за адресою вул.Галицька,9 ( Винниківський вісник від 28 лютого 2011 року) Не наводить ні на які думки?Так,звичайно,це приміщення пошти.Вони хочуть здати в оренду приміщення на центральній вулиці своїх ( кажуть там буде новий партійний офіс),а пошту зі зручного місця перенести на задвірки.І тепер наші пенсіонери і інші змущені будуть ходити по болоті,шукати ту пошту,і здійснювати платежі,отримувати пенсії, А їм байдуже. Як кажуть танки грязі нє бояться.От вони себе так називають народними обранцями.Вони забувають всіляка влада є тічасовою...
avatar
Застереження до земельної комісії Винниківської міської ради! Припинить системний деребан землі. Ви вже своїми незаконними діями спричнили шкоди інтересам громади міста на декілька сотен тисяч грн.
avatar
Попередження!!! Не байдужий , Віконть, Зверненнч до громади - коментарі з одного IP-адресу. Ви коментуєте самі себе! Наступний раз Ваш IP-адрес буде заблоковано!!!
avatar
п.Федишин,як вам не соромно, врешті-решт коли ти наїшся? Скільки тобі ще треба винниківської землі. Ти забрав подвір"я у людей на вулиці Винниченка,2, ти забрав дитячий садочок на вул.Галицькій.39. Ти забрав половину парку,ти знишив каштани на вулиці Шевченка.Ти зараз ще намагаєшся викинути на вулицю багатодітну сім'ю.Невже у вас всі представники Свободи таким свавіллям займаються...
avatar
Шановна громада ви повинні знати хто незаконо заволодів земельної ділякою на вулиці Львівській,8 б. Отже,за цим стоїть депутат-аферист від в/о Свобода І.Федишин. Він там разом із своїми спільниками хочуть збудувати ресторанний комплекс. Ви також повинні знати цей депутат Федишин забрав у лдей земельні діляники на вул.Винниченка,2,дитячий садочок на вул.Галицькій.39,знищив половину парку.Саме він разом із своїми спільниками організував виділення зе мельних ділянок своїм друзям в паркоій зоні. Цього депутата пятка немає ні честі,ні совісті...
avatar
Ганьба горе депутату Федишину!!!
avatar
Останнє попередження!!! Не коментуйте самі себе!!!
avatar
Міській голова разом з секретарем Винникіської міської ради зробили з Винниківської міської ради фактично ТОВАРИСТВО з ОБМЕЖЕНОЇ відповідальності. В результаті безпринципності та байдужості більшості депутатів Винниківської міської ради вони систематично порушують вимоги чинного законодавства,тобто коли ім заманеться скликають сесію,коли не хочуть то відміняють день проведення сесії. Зокрема недивлячись на ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні",вони про час провдення сесії заздалегідь громади міста не повідомляють. Вони працюють в З А К Р И Т О М У Р Е Ж И М І і не дають можливості територіальній громаді брати участь у вирішенні проблемних питань у міжвиборчий період,бо громада може їм завадити в їхніх незаконних оборудках.Як наприклад от недавно з земельною ділянкою на вул.Сахарова,18 так званих складських приміщень управління здоровя та земельної ділянкою які віддали ТзОВ Київстар...
avatar
Зараз жодного питання у Винниківської міської раи вирішувати не можливо. За все треба платити,бо депутати або не будуть голосувати,або будуть голосувати проти...І усіма цими процесами керуює нелегітимний мер та продажна депутатська більшість...
avatar
п.Федишин досить деребанити землю громади м.Винники.
avatar
Такк званний "МЕР" міста Винники, який незаконним (з допомогою продажних суддів) шляхом повернувся до влади з перших днів свого керування почав порушувати вимоги чинного законодавства. Отже будь-який нормативний акт ради,має відповідати Конституції України та чинному законодавству. В той же час Регламент Винниківської міської ради який затверджений на сесії Винниківської міської ради під тиском мера м.Винник суперечить вимогам Основного закону та ЗУ "Про місцеве самоврядування в Укараїні "та ЗУ "про статус депутатів місцевих рад".Так.пленарні засідання Винниківської міської ради проводиться коли це потрібно меру м.Винники для прийняття потрібних рішень. Як зазначено ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" керівництва міської ради зобовязаний повідомляти про час та місце проведення чергової сесіії за 10 днів до початку засідання. По місту повинне бути вивішене відповідне оголошення.Всі рішення,які приймаються на сесії Винниківської міської ради повинні друкуватися в газеті Винниківськиій вісник. По важливих питаннях керівництва міської ради зоборвязаний провести громадське слухання. На жаль закони для мера м.Винники не вписані. З листопада місяця по даний час триває конфлікт між мером і частиною депутатів навколо повноважень,який присвоїв собі повноваження депутатів Винниківської міської ради. Разом з тим так звана більшість проявляє безпринципність і своюю бездіяльність сприяє меру порушувати Закон. Таким чином вже є підстави,щоб організувати процедуру відкликання мера Винники за систематичне порушення вимоги Конституції України та чинного законодавства.
avatar