Мельниченко: "У справі Гонгадзе Кучма не є головним"
24.03.2011 10:33

Микола МельниченкоЯк пише  Українська Правда, екс-майор Держохорони Микола Мельниченко в ефірі ТВі, коментуючи порушення справи проти Кучми за підозрою в причетності до вбивства журналіста Гонгадзе у 2000-му році сказав, що він вважає, що за вбивство Георгія Гонгадзе має відповідати не так Леонід Кучма, як Володимир Литвин.

"Я абсолютно переконаний, що це не кінець. І у справі Гонгадзе Кучма не є головним "злодієм", – сказав Мельниченко, - сказав Мельнченко.

"На моє особисте переконання, головна особа, яка це все організувала і зробила вбивство, а потім робила колотнечу, це – (нинішній) голова Верховної Ради, Литвин Володимир Михайлович", – заявив він.

"Я абсолютно переконаний, що Литвин має відповідати за фактом убивства журналіста Георгія Гонгадзе", – стверджує екс-майор Державної служби охорони.

За словами Мельниченка "Кучму використали у справі Гонгадзе".

"Це була інтрига, і Кучму у вбивстві підставили. Підставив Литвин. Литвин планував зробити державний переворот, щоб самому бути при владі, самому очолити державу Україна", – заявив він.

"Я абсолютно переконаний в тому, що полковник СБУ, учасник бойових дій Литвин Володимир Михайлович – він злітав в Косово на одну годину і став учасником бойових дій, у нього звання – полковник СБУ – робив пастки, бо він професійна людина по проведенню спец операцій", – сказав Микола Мельниченко.


Теги: Мельниченко, Литвин, Кучма, Гонгадзе


Читайте також:
Коментарі
avatar