У Винниках хочуть забрати футбольний майданчик
26.03.2011 16:59
У Винниках новий конфлікт. Тепер довкола спортивного майданчика біля "Школи мистецтв". Скандал розпочався після того, як невідомими особами було розпочате демонтування штучного покриття.

Як повідомило джерело у міській раді, демонтований майданчик змусять відновити. Площадку облаштували ще у 2005 році на вулиці Пушкіна. Туди приходили всі місцеві діти, бо спеціальний і безкоштовний майданчик є єдиним у місті.

Мер Винник Сергій Уваров, коментуючи ситуацію, запевнив, що майданчик буде: "Я і депутатський корпус відреагували миттєво. Зараз правоохоронні органи порушать кримінальну справу", - пишуть "Львівські новини".

Сергій Уваров звинувачує у цій ситуації керівництво школи мистецтв, на території якої облаштовано футбольний майданчик. Мовляв, вся справа в землі. 


Теги: спортивний майданчик, школа мистецтв, винниківчани


Читайте також:
Коментарі
avatar
Та звідки вам знати що там насправді було?! Джерело в міській раді - як гарно звучить, ви б краще тоді прийшли на майданчик та самі все побачили. Побачили як діти стали на захист своїх прав та інтересів. А коли поїхало телебачення то тільки діти й лишились,а всі депутати зникли в мить.З дітьми навіть ніхто не говорив. Молодь давно вже зрозуміла хто є хто і повірте, що тепер вони самі себе зможуть захистити.
avatar
Це не єдиний майданчик у Винниках. Є ще мале футбольне поле на вул.Стрілецькій.
В кінці 90-х мешканці цього району за власний кошт облаштували футбольне поле. Коли почався будувати магазин, його власник переніс його трохи в інше місце. Спочатку спільними коштами власника магазину та дітей це поле підтримувалося в належному стані. Але тепер воно почало занепадати.
Як би була добра воля наших депутатів та мера, його можна було б підтримувати в належному стані. Але це нікому не потрібно! Це наші мери та депутати тільки перед виборами розказують, як вони дбають про дітей та громаду.
Їм вигідно, щоб це поле пропало. І тоді скоренько продадуть на тому місці землю під забудову.
Вже зараз поряд з полем виділені нові ділянки під забудову!!!
avatar
На місці цього майданчика на вул.Стрілецькій ще на початку минулого століття був стадіон Українського спортового товариства "Дніпро".

Фото - http://vinnikiplus.in.ua/photo/9-0-92
http://vinnikiplus.in.ua/photo/9-0-176
http://vinnikiplus.in.ua/photo/9-0-175

avatar
Цей район біля вулиці Стрілецької справді вже повністю забудували. Тут проживає багато людей. Залишилось одне мале місце, де б можна було облаштувати відпочинковий майданчик, мале футбольне поле, є дитячий майданчик. Якби наша влада зайнялася та облаштувала це місце, почистила , посадила зелень, поставила лавочки, то було б гарне місце для відпочинку.

А так кругом все забудували і нема де вийти з дітьми з внуками. Кругом ресторани, кав'ярні, розваги для багатих.

ДЕПУТАТИ, МЕР, БІЗНЕСМЕНИ - ЗАДУМАЙТЕСЯ! ВИ ТУТ ЖИВЕТЕ! ТУТ ЖИТИ ВАШИМ ДІТЯМ! cry :'( cry

avatar
Та нічого вони не зроблять, Ваші депутати разом з мером!!! Вони тільки чекають на те щоб занепало це місце, а потім продати цю ділянку!!!
А наші бізнесмени і копійки Вам не дадуть, самі думають де щеб щось прихопити!!!
В один "прекрасний" день прийдете на це місце, а там вже котлован риють ..
avatar
З вище сказаного напрошується вихід з положення. Перенести штучне покриття на вулицю Стрілецьку. Окультурити місце і буде СУПЕР!
А майданчик біля школи знаходиться поряд з церквою і думаю він там не дуже пасує, особливо коли в церкві відбуваються якісь обрядові дійства, а на майданчику йде запекла боротьба з коментарями!
avatar
Слушна пропозиція! Але думаю влада міста не піде на це. Місце на вулиці Стрілецькій - ласий кусочок під забудову. Ніхто не буде перейматися цим місцем, а навпаки ...
avatar
Так званий Мер м.Винники разом із передсавником ... Текст видалено /завеликий текст і не відповідає темі матеріалу/
avatar
"Коментарі" не для звернень, а місце де коментують вище наведений матеріал!
avatar
Як це так текст не відповідає до теми! Ахто може прийняти рішення про збереження чи перенесення дитячого майданчику? Звичайно тільки більшість Винниківської міської ради на чолі з МЕРОМ!!!А хто зараз представляє більшість у Винниківській міській раді. Ви шановні не робіть цензури на сайті,бо це не є демократія .Якщо ви боїтеся помсти з боку цієї влади то заблокуйте це сайт. Все було написано правдиво та толерантно,а ви не пропускайте думку.Тоді хай представники в/о Свободи та Фронту Змін разом з цим Горе-МЕРОМ роблять що їм заманеться...
avatar
Читайте вище! Ваше звернення містить великий текст. Це не коментар, а ціла стаття!!! І краще Вам було б зареєструватись, а то Ви, як "жулік" весь час пишете під різними іменами! А кричати "з кущів" і звинувачувати когось по імені - це не демократія!!!

І про цензуру на сайті. Адміністратор може заблокувати всі Ваші IP-адреси, видалити всі Ваші коментарі. Але ніхто цього не робить. Користувачі мають можливість критикувати будь-кого! Але у всьому повинні бути якісь межі і норми. Сайт також несе відповідальність за те, що на ньому пишуть. І ця відповідальність, на відміну від Вас, не анонімна!!!

avatar
Підтримую!!!
avatar
А хто у м.Винниках забрав дитячий садочок на вул.Галицькій,39? Це не представник Свободи депутат Федишин? Цікаво чиї інтереси тільки представляє цей депутат. А хто забрав стадіон на вул.Лісній це не предстаники Фронту Змін Б.Голіян,О,Голіян,? А хто забрав парк у громади м.Винниках? Це не теперішній МЕР!!! Як можна зареєструватится,коли з боку міцевої влади іде шалений тиск на тих людей,які намагаються сказати правду.Вам легше казати зареєструйтеся?
avatar
Чого ти причепився до адміністратора зі своїми запитаннями. Тобі нормально пояснюють, а ти тупо преш своє!
Добре що є ще такий сайт у Винниках. Треба тільки подякувати!!! І не бачу я тут якоїсь цензури. Згідний, що певні правила повинні бути!
avatar
РЕЄСТРАЦІЯ ВІД ВАС НЕ ВИМАГАЄ ПАСПОРТНИХ ДАНИХ. МОЖЕТЕ СЕБЕ НАЗВАТИ НАВІТЬ МІКІ МАУСОМ. РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ АДМІНІСТРАТОР САЙТУ МІГ НАПРЯМУ ВАМ ПРИ ПОТРЕБІ РОБИТИ ЯКІСЬ ПРОПОЗИЦІЇ, ЗАУВАЖЕННЯ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОСОБИСТО, А НЕ ПУБЛІЧНО НА САЙТІ. ТАКОЖ ВИ ЗМОЖЕТЕ СПІЛКУВАТИСЯ З ІНЩИМИ КОРИСТУВАЧАМИ НА САЙТІ ОСОБИСТО В ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ.
ВІЛЬНИЙ ДОСТУП ТИМЧАСОВИЙ! СКОРО РЕЄСТРАЦІЯ БУДЕ ОБОВ'ЯЗКОВОЮ!
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ МОЖНА ПРЯМО ЗАРАЗ!
avatar
Добру пропозицію підкинув "Винниківчанин", на стадіоні по вулиці Стрілецький змонтувати майданчик зі штучним покриттям. Там постійно поле заростає травою.
А так гарне було б місце - маленький стадіон, поряд дитячий майданчик. А між ними і магазином можна би було впрядкувати маленьку алею між вулицями Стрілецька і Крива. Посадити зелені насадження, поставити лавочки. Просто СУПЕР!
А так наші всі попередні влади так запланували нижню частину міста, що тільки одні вулиці і будинки.
От ВАМ наші депутати і ВИКЛИК. Покажіть, що Ви можете зробити щось без особистої користі!
avatar
Цікаве обговорення статті! Пропозиція користувача "Винниківчанин" мені дуже сподобалася.
Вона спонукала мене розвинути цю тему на форумі сайту.
Думаю його пропозиція буде цікавою для обговорення.
Запрошую всіх до обговорення на форумі "Майданчик на вулиці Стрілецькій"
avatar
Шановне панство!Поклавши руку на серце,визнайте,що спортивний майданчик вам потрібен лише як привід,щоб підняти гвалт на форумі,переслідуючи зовсім іншу мету.В іншому випадку, ви зібрали б однодумців,взяли до рук лопати та граблі (досить сподіватися, що хтось прийде і вам зробить) і все б впорядкували.А депутати всіх рівнів-це наше з вами дзеркало,і депутат Федишин представляє інтереси виборців, які голосували за Свободу(список додавався).Перед виборами стільки розумних людей вас благали:"Думайте,кого вибираєте!"То хто вам тепер лікар?
avatar
До чого тут лопати, граблі, депутати всіх рівнів!? Мішаєш все в одну кучу! Ти напевне один з тих ображених, що не пройшов, чи твої не пройшли до корита. Ви там гризетеся, ділите все, а прості люди страждають. Що ти поганого бачиш в цих пропозиціях та спираєш на простих людей. Тут не йде питання в прибиранні граблями чи лопатами, а питання чи можуть наші "вершки", від якої партії вони б небули, щось добре зробити. І що Винники це не тільки власне подвір'я з високим парканом, фонтанчиком, басейном та зеленою травичкою, а і люди, які живуть навкруг.
avatar
Остап, на рахунок граблів та лопат, мешканці Винник вибрали владу і платять їй податки за те, щоб влада дивилась за порядком і благоустроєм в місті. Не треба спирати все на мешканців. Якби мешканці Винник не прибирали території біля своїх будинків тоді взагалі страшно було би. А наші комунальники тільки рахунки виписують громаді за сміття!
avatar
І ще до того, що винниківчан благали: "Думайте,кого вибираєте!"То хто вам тепер лікар?".
Що тепер говорити і згадувати хто за кого голосував? Вибори пройшли. Правильно, не правильно обрали владу? Тепер не зміниш. Влада є така, яку собі вибрали! І нам жити з нею до слідуючих виборів. Не треба будувати іллюзій, що її хтось поміняє! І якщо хтось намагається щось змінити, на щось вплинути, не траба зразу докоряти їм їх вибором. Треба любим шляхом впливати на владу, щоб вона це відчувала!
avatar
Правильно, влада тепер ні ваша, ні наша. Влада винниківська і мусимо її терпіти cry cry cry
avatar
Для тих, хто не володіє іформацією. Отже земельна ділянка,на якій був би чудовий футбольний стадіон такими обранцями як: Федишин, Шустаківський, Горошко, інших давним давно продано. Так що ви даремно один на одного пропозиції даєте.І вовкодав і втик і інші праві і добрі речі кажуть,але нині віз там. Ніякого стадіона ні на вул.Стрілецькій ні на вул.Крива і на вул.Ринок не буде поживемо-побачимо...
avatar
Не хочеться вірити. Заєте, я б не здивувався Уварову, Федишину та іншим, хто не народився і не прожив все життя у Винниках, але Ви, такі як вельмишановні Голіян, Мазур, Кондратьєв, Партика та інші. Ви ж тут народилися, ваші батьки, прадіди тут жили! Для чого Ви йшли в ті депутати? Та не можете самі захистити винниківську громаду, зберіть громаду, покажіть що Ви справжні Винниківчани. Чи ви також підписались під гаслом - "Перше місто для мене, а потім може я для міста!!!"
avatar
От тобі й піпець! Не хочеться в це вірити!!!
avatar
Юстас скажіть Штірліцу, а ви не п...е, може ви щось зашиврували!!! cool
avatar
Інформація є достовірною з першиих рук.Якщо вас цікавить я можу дістати всі рішення Винниківської міської ради і надрукую у форумі...
avatar
Мені цікаво. Але, чи на сайті вам дозволять друкувати якісь документ?
avatar
Для Юстаса та Штірліца.
Серйозна тема, а мені стало смішно (штірліц, юстас - анекдот).
А як серйозно, офіційні документи державних установ, без їхньої згоди, передруковувати на сайті заборонено.
Можете назвати номер документа і від якого числа.
Якщо б Ви були зареєстровані, тоді могли б обмінятися особистими повідомленнями через свій e-mail.
Надіюсь на Ваше розуміння.
Успіхів Вам Штірліце і Юстасе, у Вашій секретній роботі розвідників smile
avatar
Шановні панове vtuk і vovkodav!В пристійному товаристві чомусь прийнято звертатися на "ви",якщо люди не знайомі,але маєте право вибирати свою лінію поведінки. Лопати і граблі-це такі інструменти,за допомогою яких ви можете зреалізувати свою мрію про гарний спортивний чи дитячий майданчик,якщо ви дійсно цього прагнете,незалежно від того,чи бажає пан Уваров допомогти,чи ні.А на рахунок депутатів,то,як кажуть "весна покаже,хто де с..в".Як відомо,одна з фракцій ініціювала аудит всіх рішень міськради щодо земельних питань.Якщо бажаєте прозорості та справедливості-приходьте на сесії,підтримуйте такі ініціативи,вимагайте,пікетуйте,а ні-продовжуйте змагатися на форумі.
avatar
Вельмишановний Остап". Як видно з Вашого запрошення на сесію, думаю що Ви ще і Пан Депутат.
Чому Ви Вельмишановний так обурюєтесь? Як Ви всі йшли на вибори, то ходили по хатах, деякі чуть не на колінах стояли, щоб Вас вибрали, а тепер далі спираєте на громаду. Та Ви слухайте, що говарять на вулиці, на таких форумах і самі йдіть до виборців та виносьте на сесії їхні наболілі питання, для того люди Вас вибрали. Не несіть себе так високо! Повагу треба заслужити!
І ще раз, що до граблів та лопат! Непогано, як би хоч раз Ви депутати, напевне вважаючі себе елітою, взяли би ті граблі і лопати і організували якусь роботу!!! А то видно Вас тільки тоді, коли іде сесія. Курсуєте на своїх іномарках між Гетьманом, Василиною та Дозвіллям і Міською радою!!!
І що до Ваших ініціатив. Добре, що є такі ініціативи, їх багато вже добрих було. Працюйте краще з людьми, щоб Вони прийшли Вас підтримати, а не жалійтеся. Люди не знають коли відбудеться Ваша сесія!!!
avatar
Вельмишановний Пане Остап, вибачте, що так ВАС образив!
Але хочу ВАМ сказати, опустіться трохи з хмар, може тоді почуєте, що говорять люди не в офіційній обстановці, на вулиці, вдома і т.д.
avatar
До вашого відома,всі рішення Винниківської міської ради повинні друкуватися в газеті "Винниківський вісник",а інакше це є порушення прав виборців. Я вам ще більше скажу Винниківська міська рада за 10-ть днів згідно чинного законодавства зобов'язана повідомляти мешканців про час та місце проведення чергової сесії Винниківської міської ради.На жаль зараз керівнивтва ВМР працює в закритому режимі,тому ми нічого толком не знаємо,хто забирає в нас стадіони,дитячі садочки,дитячі площадки тощо...
avatar
Вибачте, не знаю, як до Вас звертатися? Тепер Ви назвалися "До Ренета", раніше ще кількома різними іменами. Визначіться на кінець, хто Ви є!
Я знаю, що всі рішення сесії повинні надаватися газеті. Але, вибачте, Винниківська міська Рада не зобов'язана передавати ці рішення на наш сайт! Це офіційні документи! Сайт не може публікувати не перевірені, передані не офіційними особами, державні документи!
Я вже писав, можете назвати документ та його номер з датою!
Думаю що з другого разу Ви вже зрозумієте!!!
avatar
biggrin Пане vtuk!Ланцюжок ваших розмірковувань привів вас до невірних висновків.Я,Богу дякувати, не є і ніколи не був депутатом,тому ваш палкий спіч до мене,як до депутата втрачає всякий сенс.Тепер щодо граблів та лопат.Почитайте уважно історію наших Винник,яскравий слід в якій залишили багато особистостей.Заувжте,ніхто з них не займався місцевою політикою(вірніше політикантством).Вони покладалися лише на свій розум,талант та працю і зуміли зробити ЩОСЬ РЕАЛЬНЕ.Тому і раджу вам та вашим однодумцям зрбити РЕАЛЬНУ СПРАВУ-упорядкувати майданчик,можете навіть прикрасити його табличкою "Зробили vtuk і ко".Можливо,вдячні нащадки колись назовуть вашим ім"ям одну з вулиць нашого славного та квітучого завдяки і вашим старанням міста(не ображайтесь,жарт).Щодо депутатського корпусу. Розглядаючи міськраду,як монолітний колектив однодумців,здатних лише дерибанити землю,ми розписуємось у власній некомпетентності.Невже ви,пане vtuk навіть не припускаєте думки,що серед депутатів можуть бути якщо не ваші однодумці,то хоча б тимчасові союзники?І для людини з активною громадською позицією,як у вас, не є проблемою дізнатися про час проведення сесії.А там і побачите who is who.Модераторе,вибачте за великий текст,більше не буду.
avatar
Пане Остап, давайте не будем тут розпалювати особисту війну! Я не розумію, чого Ви хочете, чого вам не подобається дискусія, яка тут виникла? А для Вас розкажу, що люди і діти, ще в кінці дев'яностих років впорядкували місце під стадіон, на тому місці де зараз магазин.
За власні зібрані кошти замовили грейдер, який тоді працював на вулиці Франка, розрівняли горби на площадці, купили та засіяли траву, зварили ворота. Потім ВМР надала там місце під магазин. Тодішній власник переніс стадіон на друге місце, завіз землі, посіяв траву. Пізніше вже другий власник по черзі з дітьми, оплачували за косіння трави на стадіоні, разом прибирали територію.
Зараз там змінилася трохи ситуація, дуже просіла земля, навколишні рови мають поганий стік води і поле починає пропадати. Мешканці, які живуть навкруг стадіону, завжди стараються прибирати цю територію, особливо перед Паскою. Але на жаль, є мешканці з дальших вулиць , які тишком-нишком по вечорах почали вивозити сміття. Всякі бувають люди, що поробиш.
Самі діти та мешканці не в змозі вирішенню того питання, яке запропонував ВИННИКІВЧАНИН.
Коли прозвучала його слушна пропозиція, яка б могла допомогти в даній ситуації, виникла ця дискусія. Вам вона чогось не сподобалася!!! sad
avatar
На форумі дуже цікава тема. Мені особисто близька думка та позиція Vtuk, бо він по-перше розкусив цього депутата Остапа. Як видно цей депутат-Остап знає що робиться у Винниківській міській раді і знає із середини. Коли і де проводиться сесія ВМР тощо. Але 99,99% винниківчан не знають про час і місце провдення сесії. Я особисто вважаю, що депутати ВМР працюють в закритому режимі,бо їм не вигідно,щоб винниківчани знали,чим вони займаються? І лопату і вила можна взяти в руки і навести порядок на наших стадіонах не лише можливо,а потрібно. Але ви незнаєте головного- стадіону вже намає ні ні на вул.Стрілецькій,ні на вул.Ринок,ні на вул.Лісній,там все продано такми депутатами як Остап.
avatar
Юстасу від Штірліца: Ну за лопату не впевнений, а за вила точно скоро треба буде братися! biggrin
avatar
Правда, цікава тема! Але наряд чи її почують наші "верхи", а як почують, то думаю і так нічого не зроблять. Серед депутатів є багато нормальних людей. Але нажаль болючі питання для громади вони вирішують в більшості не по совісті, а по чомусь більш матеріальному ... sad
avatar
Мені дуже приємно,що у форумі знайшов однодумців. Lуже цікаво, думкки і Volkodav і Vtuk і винниківчанина і вони дійсно близькі до моїх переконань. Особливо прикольно та та вилучно є висловлюється Штірлиць. Скоро дійсно нам напевно прийдеться взятися за вила,бо ці більшість новообранних депутатів не розуміють для чого вони стали депутатами Винниківської міської ради. Вони працюють тільки на себе. Стадіони продали,городи продали,скоро будуть продавати пошту.
avatar
Шановне панство!Я сказав все,що хотів сказати.Як казали древні "Sapienti sat!"-розумному достатньо.Більше того,я цілком підтримую ваші благородні поривання і щиро бажаю вам успіху.Але хотів би, щоб ваші дії були грамотними,зваженими і бездоганними в моральному та правовому сенсі. Пане Юстасе,не знаю,що ви там розкусили,але я не є депутатом(див вище),а партія, якій я симпатизую,з певних причин взагалі не представлена у ВМР.Вибачте але не бачу сенсу в подальшій дискусії,форум-не той формат,на якому щось вирішується.Тому прошу від слів перейти до діла.Успіхів.
avatar
ПА-ПА Остап wink
avatar
Дуже цікаво! Так, як тут багато спілкуються, хочу при нагоді подякувати засновнику цього сайту. Дуже добру роботу Ви зробили. Правда хотілося, щоб трошки більше було свіжих новин та інших матеріалів про Винники. Ще раз Вам Велике Спасибі! Успіхів Вам!!! hands
avatar
І я Вам дякую Іра за оцінку! Я сам хотів би, щоб цей сайт давав якнайбільше інформації. Але, повірте, що ця робота займає дуже багато часу і я не знаю, чи на довго вистачить мого ентузіазму? Для повноцінної роботи сайту потрібно би було мати хоч одного, двох журналістів. А це, я думаю Ви розумієте, потребує коштів. Зараз важке життя і кожен старається якось вижити. І витрачати свій час за дармо не дуже хтось хоче. Та й самому витрачати кожну вільну хвилину на сайт не легко. Знаєте, вже не раз виникала думка залишите це все, але стає шкода, коли бачиш, що щось з твоєї праці получилося, особливо, коли виникають такі дискусії, коли бачиш, як на сайті з кожним днем збільшуєть кількість користувачів.
Ще раз дякую Вам за Вашу оцінку сайту!
avatar
reneta, ваше повідомлення, якраз підходить до цього обговорення. В нас як все, якщо хтось щось робить потрібне для міста, то в нас нема ні влади, ні наших "високих добродіїв".
Але всеж бажаю Вам успіхів. Може Вам поталанить, ну і звісно нам всім!!! Удачі!!!
P.S. Агент Юстас ти де? Я вже каску вдів! Виходи на зв'язок! Ти якої думки?
avatar
Прикольно! biggrin В нас і солодка парочка появилася - Штірліц і Юстас! hands
avatar
Привіт Vovkodav, я на зв'яку перестаньте шалити,бо ми однодумці, Ми разом маємо навести лад у нашому місті. Reneta підняла дуже цікаву і одночасно болючу тему нашого міста. Ми учасники форуму бачимо, що Адміністратор цього сайту дуже порядна та скромна людина. Ми маємо широ подякувати йому за його нелегкі починання,побажаємо йому удачі. В нас у місті зараз є дуже багато проблем. Вирішувати всі ці проблеми в основному має місцева влада. Але насправді місцева влада працює тільки на себе.Ви тільки подивіться знову М Е Р привів до міста заступників-варягів,які не знають наші проблеми,а думають як щось продати для себе,щоб нажитися на нас. В мене є цікава тема,що стосується вул.Львівської,8 "б",де на історичному місці хочуть будувати готельно-ресторанний комплекс.Недавно було громадське слуання,де всі мешканці навколишніх вулиць одностайно виступили проти будь-якого будівництва в цьому місці...
avatar
Юстасе, та то не Вовкодав шалить, то я твій агент Штірліц тебе визивав, а ти десь на якійсь своїй операції був, знов щось придумав?
avatar
В мене питання до адміністратора. Підкажіть, чи можна змінити назву теми форуму, яку я створив, а саме тему "Майданчик на вулиці Стрілецькій" на назву "Гарячі, або болючі питання громади міста"? Хочу, щоб ця тема була більш широка, де можна буде спілкуватися на різні болючі питання винниківчан?
avatar
Назву теми може змінити тільки адміністратор, Ви можете редагувати тільки Ваші повідомлення. Якщо Ви хочете, то скажіть назву і я її поміняю.
avatar
Дякую! Якщо можна, то поміняйте на свій розсуд.
avatar
Тему форуму змінено на - Гарячі питання винниківчан
avatar
Шось ми тут, і я в тому числі, в більшості, здається погнали в одну сторону. Все погане і всі погані! Насправді думаю, що багато депутатів міської ради є порядні люди! Такі, як Стецко, Наставський та й ще багато. І гнати на всіх і вся, думаю не потрібно! Ми тут покричимо, погавкаєм і потім заглохнем, бо бензин скінчиться. А пан Федишин зі своє заправки нас не заправить. (Вибач Юстас, знову почав шалити). А якщо далі знову серйозно, думаю, що багато депутатів також хочуть змінити щось на краще, та і решта депутатів не такі вже страшні нелюди. І якщо буде якесь порозуміння, а не тільки війна і несприйняття один одного, то може щось і получиться. Всі ми живем в одному місті. Тут жити нашим дітям і внукам. І треба всім разом думати, як зробити місто кращим для всіх!
avatar
Підтримую! Я тоже хочу вірити, що серед наших депутатів багато порядних людей. Але думаю, що наша критика, може колись і зажорстка, колись переходить якісь рамки, все таки принесе якусь користь. Головне, як просить адміністратор, щоб вона не переходила на особистості. Знаєте, хтось щось чув, хтось комусь щось сказав, і на основі цього публічно когось тут по імені звинувачувати думаю не потрібно. А конструктивна критика думаю нікому ніколи не зашкодить. Та і депутати, які може сюди заходять, повинні розуміти, що тут, як кажуть "різношерстна" публіка, можна сказати вулиця. Є такі, які хочуть просто помститися комусь, є люди, які отримують задоволення від того, що когось обливають брудом!
Але депутатам бажаю час від часу все таки заходити на обговорення на сайті! Якщо просіяти це все через сито, то якесь зерно людського голосу до Вас можна буде знайти.
avatar
Не втримався,щоб ще раз повернутися і на цей раз висловити своє захоплення еволюцією поглядів деяких учасників форуму.Якщо все це сказано щиро,то є надія,що спільними зусиллями наведемо лад в нашому місті!Бажаю всім добра і благополуччя.
avatar
Вітаю!Значить не все в "нашому домі" втрачено!!! Ми можем найти спільну мову!!! biggrin
avatar
Вах! Вах! А я думав, що то я тільки такий звихнутий на цій тусовці! Зайшов, а тут такі КАРДИНАЛЬНІ зміни! Вітаю всіх. Остап, скажу тобі по ВЕЛИКОМУ секрету, як великий шпійон Штірліц, я знав, що Ти нікуди не дінешся!
avatar
Друже, Shtirlic дійсно серед депутатів є порядні люди, в т.ч. і П.Стецько, О.Матвіїшин,П.Павлентій. Але порядних депутатів дуже мало,щоб вирішити наші проблемні питання по господарстві міста.У форумі багато добрих пропозиціїх є. Повірте ті депутати,які дісно на себе працюють,почують або прочитають наші відгуки у цьому форумі вони будуть себе вести відносно нас порядніше,принаймі,щось доброго для міста зроблять. На рахунок І.Федишина з його заправкою ви знову переборщили. Давайте будемо розвивати теми про наші дороги,кладовища та транспортне сполучення,вуличне освітлення.
avatar
Друже Юстас Ви вже дуже серйозний, ну справжній развєдчік. Я так, шоб трохи розрядити ... Шифрую, шифрую ... А на счьот Федишина Ви не праві. Шо би йому сталосі, як би нам шось капнув! І так на тих заправках пів бензини пів якоїсь холєри ... Во і наш адміністратор вище каже, шо в нього сі бендзина кінчає, скоро буде кєдав того руля! Шо тоді будем робіли? А так і йому залєли би! Ше би десь трохє їхали! smile
А по темі, там на форумі, якийсь депутат написав, що стадійон ніхто не продав і не продасть! http://vinnikiplus.in.ua/forum/15-21-1
avatar
Юстас, для тем, про які Ви говорите якраз створений vovkodavom форум. Так що пропоную для обговорення тем, які стосуються питань, які Ви пропонуєте, переходити на цей форум. Адреса форуму - http://vinnikiplus.in.ua/forum/15-21-1
avatar
Дякую,мені сподобається цей форум,бо тут є дуже ініціативні та токові хлопці.А стадіон гна вул.Стрілецькій продали гарантія на все 100%.
avatar
Юстасе, Ви давайте реєструйтисі, бо admin кажут (вище в коментарях), що скоро вільний доступ до нашої балакани буде заперто! Тут буде кєпско без Вас! Admin кажут, шо для тої реєстрациї не треба нієкого пашпорта, можете сі і Мікі Маусом підписати, і візу Вам дадут!!!
Видите я вже сі зареєстрував, навіть гельму ми дали, може і Вам шо припаде!!! Ну шмейсера Вам не треба, Ви і без нього добре палите!!!
avatar
А,що вони будуть робити без наших коментарів в цьому форумі? Якщо так сильно хочуть затикати рот свободі слова,хай тоді заблокують?
avatar
Юстас, та ніхто Вам рота не затикає, вже майже 60 чоловік зареєстровані на сайті. Я думаю Ви розумна людина, а Ви вже зразу починаєте обурюватись. На сайті зареєстровані тіж vtuk, vovkodav, Ваш shtirlic та інші, і ніхто їм рота не затикає! І ніхто їх в лице не знає, ні користувачі, ні адміністратор. І уважно читайте повідомлення адміністратора!
Майте трохи поваги до інших у своїх висловлюваннях!!!
avatar
Я таємний агент,не можу засвитись!!!
1 2 3 »
avatar