Калітвінцев провалив іспит з Італією (ВІДЕО)
30.03.2011 11:22

Калітвінцев провалив іспит з ІталієюЮрій Калітвінцев не пройшов екзамен у вигляді товариського матчу з командою Італії і команда програла з рахунком 0:2. Причому, другий гол українці пропустили вже граючи в більшості. Після цієї поразки він напевно не зуміє зберегти за собою місце на чолі збірної України.

З натяків президента ФФУ Григорія Суркіса, після позитивного результату матчу з італійцями, на Виконкомі ФФУ з Калитвинцева мали у помпезній обстановці зняти приставку "в.о", але не вийшло. Схоже, що Григорію Михйаловичу доведеться режисерувати нову постановку дійства по збереженню за Калитвинцевим місця на чолі збірної України, пише Чемпіон.

А щодо самої гри, можливо, для когось це і буде дивним, але трохи більше ніж за рік до початку Євро-2012, збірна України практично немає конкуретної команди, немає гри, і не помітно гравців, які будуть виконувати завдання виграти домашній чемпіонат Європи. Варто визнати, що новому тренеру збірної України, якщо він звичайно буде, доведеться "ліпити" нову збірну. Так, саме нову. Деякі гравці просто не відповідають рівню національної команди.

Ракицький, Гусєв, Тимощук, Шовковський та Алієв - це гравці на яких можна спиратися в майбутньому. Це з тих футболстів, які грали з Італією. Якщо Калитвинцев вважає, що у матчі з Італією він награвав "кістяк" збірної, то така команда не вийде на Євро-2012 навіть з групи.

Немотивована та не в найкращомі стані Італія, яка грала майже резервним складом, і та зуміла нам привезти два голи. Гравці "Скуадра Адзурри" особливо не напружувалися, грали у футбол у своє задоволення, створили мінімум моментів біля воріт Шовковського і забили два м`ячі. Гравці збірної України старалися, мали якусь перевагу, але це більш нагадувало спробу маленької вівці вибратися з пащі вовка.
Теги: Футбол, відео, збірна, італія, Україна, Калітвінцев


Читайте також:
Коментарі
avatar