Cуд оштрафував мера Винник на 96 тисяч гривень
14.04.2011 13:47
6 квітня Шевченківський районний суд м. Львова під головуванням судді Ірини Зими виніс постанову про стягнення з міського голови п. Сергія Уварова суми у розмірі 100 мінімальних зарплат (нині мін. зарплата— 960 грн).

Половина цієї суми, відповідно до закону, піде до Держбюджету, а друга половина — заявниці, п. Галині Донець. Штраф не звільняє п. Сергія Уварова від виконання ще раніше проголошеної Постанови суду від 2 грудня 2010 року, якою п. Галині мали виплатити зар­плату за час вимушеного прогулу у розмірі 52 тисячі та 10 тисяч грн моральної шкоди, пише газета "Ратуша".

Рішення суду прийнято на основі нововведеної 30 жовтня 2010 року ст. 267 Кодексу адміністративного судочинства. Саме вона надає надію, що владоможці таки будуть змушені виконувати рішення судів. Цією нормою закону передбачено покарання за ухилення від виконання рішення суду штрафом у розмірі від 100 до 300 мінімальних зарплат!

Галина Донець була звільнена із посади заступника міського голови з економічних питань ще у 2005 р. У 2008 р. суд поновив жінку на посаді, але до роботи її не допустили, хоча і ви­платили з коштів міськради приблизно 40 тисяч грн. Окрім того, її справу прийняв до розгляду Європейський суд із прав людини у зв’язку зі створенням тяганини судовою системою при розгляді позову та невиконання рішення суду. Галина Донець і нині не приступила до роботи, а зарплату за вимушений прогул, швидше за все, знову виплатять із кишень винниківчан, адже жінка подала наступний позов про оплату за вимушений прогул уже із грудня 2010 р. і до дня постановлення наступного рішення суду!


Теги: МЕР, суд, уваров, новини, Галина Донець, Винники, постанова


Читайте також:
Коментарі