На вулиці Галицькій у Винниках буде нове покриття
20.04.2011 17:09
Про незадовільний стан доріг у Винниках не говорить тільки лінивий. Розбитий асфальт, який чимось нагадує повоєнні часи, кострубаті тротуари чи їх відсутність, зруйновані бордюри, на жаль, ставали звичкою для винниківчан протягом років.

Коли на центральній магістралі та бічних вулицях яма на ямі, рухатися такими дорогами стає практично неможливо. За вирішення цієї проблеми необхідно братися терміново. Тому нинішнє керівництво міста прийняло рішення цьогоріч провести капітальне будівництво дороги на центральній вулиці (Галицькій), а також поточний (ямковий) ремонт інших вулиць.

Як повідомляє газета "Винниківський Вісник", з посиланням на міський відділ обліку та звітності, у винниківському бюджеті розвитку передбачено 135 тисяч гривень на поточний ремонт доріг та 94,4 тисячі гривень - на поточний ремонт тротуарів. Це більше, ніж минулого року, хоча і не достатньо, щоби провести повний ямковий ремонт у місті. Тому перш за все винниківські комунальники ремонтуватимуть ті дороги, якими найбільш інтенсивно курсують маршрутні автобуси.

Як розповів директор ВКП "Благоустрій" Іван Пилипець, першочергово підприємство візьметься за ремонт вулиці І. Франка. "На Івана Франка є багато занижений ділянок, у яких постійно збирається вода, - розповідає Іван Федорович. - На цих ділянках не уникнути утворень нових ям. Існує потреба на деяких відрізках дороги проводити відповідну підготовку, піднімати рівень покриття, а це вже вимагає додаткових витрат.

"Звичайно, хотілось би відремонтувати все, але ми змушені виходити з наших фінансових можливостей, тому зробимо те, на що вистачить коштів", - говорить керівник підприємства.

За його словами директора , після вулиці І.Франка пріоритетними будуть також вулиці Шевченка, Івасюка та Сахарова.

Водночас буде проведено поточний та капітальний ремонти вуличних тротуарів, які перебувають у найбільш аварійному стані. Болюче питання - відсутність тротуару на вулиці Т. Шевченка на ділянці від автосервісу до магазину "Жупан". Пішоходам доводиться пересуватися проїжджою частиною, особливо це непокоїть молодих мам, які не можуть перейти сходами з дитячими візочками. Тому цій ділянці обов'язково буде приділено увагу, а саме - фактичному встановленню тротуару на зазначеній ділянці та ремонту тротуару на решті вулиці Шевченка.

Пріоритетними будуть також тротуари на вул. Івасюка від грильбару до військового госпіталю, оскільки зазначена частина пішохідної доріжки перебуває у жахливому стані.

Разом з тим найбільше зацікавлення винниківчан викликає капітальний ремонт вулиці Галицької. Як пояснили у Винниківській міській раді, дорожнє полотно на центральній вулиці буде замінено повністю. Нещодавно успішно завершилися переговори міського керівництва з львівською мерією, під час яких Львів погодився виділи на капремонт дороги 1,1 млн гри. Ще 434тисячі гривень на капітальний ремонт виділено у міському бюджеті Винник.

Фактично цей бюджетний рік у нашому місті можна назвати роком доріг.

Незабаром у Винниках буде оголошено конкурс на проведення капітального ремонту дороги на вулиці Галицькій. Серед іншихфірм у цьому конкурсі візьме участь ВКП "Благоустрій". На думку міського керівництва, участь "Благоустрою" у заміні дорожнього полотна могла б значно здешевити цей процес.
Теги: Благоустрій, бюджет, Пилипець, Галицька, ремонт, дороги, Винники, новини


Читайте також:
Коментарі
avatar
Який Благоустрій, люди добрі!!! Та це фірма по розбазарюванню бюджетних коштів!!! Начальство та пара робочих з лопатами!!! Ніякої техніки!!! Іх давно потрібно розігнати. Благоустрою виділяють кошти, а він заключає договори з якимись сумнівними організаціями з допотопною технікою! Скільки можна відмивати державні кошти!!!
avatar
Підтримую Винниківчанина! Який це благоустрій. Де їхнє прибирання скверів, майданчиків та інших територій міста!!! Їхніх робочих ніколи нігде не видно! Пару чоловік десь колись по Галицькій ходять зранку! А Винники так-собі прибираються від Паски до Паски!!! Про дороги і говорити годі! Під кінець літа щось позасипають ями, до зими повилітає все! І цілий рік, як після армагедону! Прийшла нова влада, а той начальник БЛАГОМУСОРУ і дальше собі працює! Ганьба!!!
avatar
На ремонт вул.Галицькій виділено 1 млн.200 тис.грн.з обласного бюджету під Євро 1012. Садовий з Уваровим воюють між собою за відкати. Знову по вул.Галицькій роблять ямковий ремонт, два-три робочих ходять з чайником та лопатою.От наші господарники працюють разом...
avatar