Винниківські свободівці облаштували парк Незалежності України
20.04.2011 17:51

Під час міської толоки, що відбулася у Винниках 16 квітня, представники ВМО ВО "Свобода" взялися за облаштування центрального парку нашого міста.

Зі слів свободівців, останніми роками цей парк настільки збіднів на дерева, які, до речі, вже досить старі, що ризикує перетворитися на пустелю. Тому активно попрацювавши на прибиранні його території, організатори вирішили також насадити саджанці кленів, щоб і нинішнє, і майбутнє покоління винниківчан мали змогу тут із користю відпочивати.

Як задумали, так і зробили... Отож, найактивнішу участь у толоці брали свободівці ВМО Михайло Мазур, Тарас Шуста-ківський, Ігор Федишин, Ярослав Патер, Андрій Байцар, Ігор Банах, Остап Пет-рівський, Ігор Мойсеєнко, Тарас Маркевич, Ярослав Онищак.

"Ми закликаємо всіх винниківчан підтримувати чистоту на наших вулицях, у парках, бо ми - господарі свої землі. І дбати про порядок потрібно не лише під час свят, але й щоденно. Треба бути патріотами держави, міста, народу. Бо добрий господар - він усюди господар: і вдома, й на роботі. Так і патріот: він дбає не лише про власне, але й про спільне добро - громадське. Тому ми, члени ВМО "Свобода", вкотре вирішили не словом, а реальними справами показати приклад іншим нашим співгромадянам"!, - сказав Ярослав Онищак.


Теги: Свобода, новини, парк, Ярослав Онищак, Винники, толока


Читайте також:
Коментарі
avatar
дерева ви шановні садите а старі дерева які мають історію ріжете Це наприклад Каштани біля табачної фабрики по вул. Шевченка!!!!!!!!!! мід магадини зрізали дерибаном займаєтесь Федишине та Шустаківський я мав ще крові попю!!!
avatar
Більшість предстаників Свободи у ВМР є брехунами. Рік тому саме представники Свободи Федишин, Шустаківський, Горошко організували знищення багаторічних дерев напроти тютюнової фабрики, а зараз піаряться не встигли у руки взяти віники, вже сфоткалися та надрукували в ЗМІ,які вони є патріоти Винник. Я вже не кажу як цей Федишин забрав в центрі міста дитячий садочок та 0,5000 землі у громади!Ганьба цим брехунам !
avatar