Українські комуністи разом з російськими планують спільну акцію у Львові
16.05.2011, 12:29
Вчора на прес-конференції в Донецьку лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко повідомив, шо у червні активісти КПУ і КПРФ планують провести у Львові спільну акцію.

За словами П.Симоненка, зараз вирішується питання про дату проведення цієї акції, можливо, це буде 22 червня.

"Річ у тому, що ми розмовляли з Геннадієм Андрійовичем Зюгановим (лідером КПРФ) і вважаємо, що комуністи повинні показати, що наші прагнення - це повага до суверенітету держав і України, і Російської Федерації. Ми повинні показати сьогодні, що комуністи будуть усе робити для того, щоб захистити правду історії. Що комуністи і України, і Російської Федерації будуть усе робити для того, щоб, поважаючи традиції народів, ми віддали пам`ять і найглибшу пошану тим, хто забезпечив те, що ми сьогодні маємо. Ми обговорюємо питання про проведення спільної акції у Львові", - зазначив він.

П. Симоненко вважає, що ця акція продемонструє взаємну повагу українського і російського народів, повідомляє УНІАН.

П. Симоненко також заявив, що компартія буде наполягати, щоб президент Віктор Янукович підписав закон про використання червоного прапора на День перемоги.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: Симоненко, акція, Росія, Україна, ЛЬВІВ, комуністи, пресконференція

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 2
avatar
1 Бандера • 12:59, 01.06.2011
Комуняку на гіляку.
avatar
2 Бандера • 13:00, 01.06.2011
Слава Україні
avatar

RedTram
Loading...