Домашній Інтернет від Київстар тепер у Винниках
31.05.2011 14:55

Домашній Інтернет від Київстар тепер у ВинникахВинники стали 49-м населеним пунктом, де розпочато надання послуги «Домашній Інтернет» від «Київстар». Для надання послуги у місті збудовано мережу широкосмугового інтернету за технологією FTTB. Послуга вже доступна у більшості житлових багатоповерхівок міста.

Як повідомляє овіційний сайт «Київстар», оператор розширив мережу широкосмугового інтернету до 49 міст. Тепер послуга «Домашній Інтернет» з’явилась у Винниках — місті Львівської області з 17 тисячами мешканців. Більшість житлових багатоповерхових будівель міста вже підключено до волоконно-оптичної мережі, що забезпечує швидкісну передачу даних технологією FTTB (оптика до будинків).

У Винниках проведено оптично-волоконних ліній «Київстар», що дозволило підключити до інтернету будинки по вулицях Кільцева та Івасюка. Мешканцям Винників доступні тарифні безлімітні пропозиції «Домашнього Інтернету» з абонплатою від 55 гривень і швидкістю доступу від 1 до 20 Мбіт/с. Усю суму щомісячних платежів за інтернет абонент може використовувати для розрахунків за послуги мобільного зв’язку «Київстар», повідомляє директор з розвитку послуг на масовому ринку «Київстар» Віталій Ворожбит.


Теги: новини, Винники, Домашній Інтернет, Київстар


Читайте також:
Коментарі
avatar