ЄВРО-2012: Україна у дебютному матчі програла Чехії (ВІДЕО)
12.06.2011 19:58

Винники PlusСьогодні у Данії збірна України провела свій дебютний матч на молодіжному Євро-2011. Українцям протистояла молодіжка Чехії.

Початок матчу виявився дуже спокійним. Ніхто не наважувався відкриватися та бігти атакувати. Команди спокійно придивлялися і вивчали один до одного. Так пройшов увесь перший тайм.

Після перерви гра дещо пожвавішала і вже на 49 хвилині чехи забили свій перший м'яч. Збірна України майже увесь другий тайм нічого не змогла протиставити супернику і на 56 хвилині Дочкал оформлює дубль. Таке становище сильно впливає на якість гри нашої збірної, і команда Яковенка починає часто помилятися у простих ситуаціях.

Чехи ж стали діяти більш розкуто і спокійно. Проте з виходом на поле Максима Білого гра набуває зовсім іншого забарвлення. Наприкінці матчу Білий зумів забити гол, але це вже нічого не вирішувало. Можливо, що нам просто не вистачило часу, щоб відігратися, адже було замітно, що українці значно додали у грі. Тепер на збірну України чекають ще більш важкі матчі з серйознішими суперниками.

Чехія - Україна 2:1

Голи
:
49Дочкал,57-Білий87

Чехія:Вацлік,Сухі,Гецов,Коваржік(Глоушек75),Пекхарт,Дочкал,Горжава(Моравек46),Ваха(Маречек90 +1),Челустка,Мазух,Лецякс

Україна:Каніболоцький,Чеснаков,Кривцов,Ярмоленко(Кравець87),Зозуля,Морозюк(Білий64),Степаненко (Парцванія54),Коноплянка,Путівцев,Ракицький,Бутко.
Теги: Футбол, Україна, чехія, Спорт, ЄВРО-2011


Читайте також:
Коментарі
avatar