Винниківська МР братиме участь у формуванні бюджету Львова на 2012 рік
16.06.2011 18:42

Як повідомила прес-службі Львівської міської ради, у раді розпочали роботу щодо формування міського бюджету на 2012 рік. До 1 липня буде сформовано перелік об’єктів, капітальні видатки на які у 2012 році планується проводити за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету.

"Зараз ми формуємо наші потреби, кожен з головних розпорядників коштів подає свої пропозиції щодо об’єктів фінансування. Міністерство фінансів в свою чергу формує базу дохідної частини, вираховує контрольні цифри, спираючись на ці контрольні цифри, ми зможемо сформувати суми надходжень та збалансувати їх  з видатками. Зараз ми формуємо основні потреби міста, а вже у вересні, коли матимемо цифри міністерства фінансів, будемо розуміти, наскільки фінансові можливості зможуть забезпечити потреби міста", - повідомила заступник директор департаменту фінансів Ліна Миколаїв.

Крім розрахунку прогнозованих надходжень до міського бюджету та прогнозованих витрат, планується провести семінар з розпорядниками коштів щодо особливостей формування бюджету на 2012 рік.

Виконавчі органи Винниківської міської ради, Рудненської та Брюховицької селищних рад також братимуть участь у складанні та розгляді міського бюджету міста Львова.


Теги: новини, ЛЬВІВ, бюджет, Винники, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar