У Винниках створять житловий кооператив
11.07.2011, 22:20
Винниківські черговики отримали можливість стати власниками дешевших кооперативних квартир, вартість яких відрізнятиметься від ринкових.

За ініціативи міської влади у нашому місті створюють житлово-будівельний кооператив (ЖБК) для забезпечення помешканнями винниківчан, які протягом багатьох років перебувають у черзі за квадратами, пише газета "Винниківський Вісник".

Відомо, що вирішення житлової проблеми мешканців міста, які є у списках черговиків, було виборчою обіцянкою Сергія Уварова. Перший крок до втілення в життя обіцянки міського голови Винник -робота над створенням кооперативу. Будинок для черговиків з явиться на вулиці Кільцевій у Винниках. "Відповідну ділянку для новобудови місто виділило безкоштовно - незабаром це рішення буде підкріплене на сесії Винниківської міської ради", - повідомила "Винниківському Віснику" Марія Желіско, спеціаліст з житлових питань ВМР. Місцеві депутати підтримують ідею створення ЖБК.

Очевидно, що багато черговиків утратили надію на отримання безкоштовного помешкання. Відтак, мета створення кооперативу - дати можливість людям, які чекають житла вже не один рік, забезпечити себе дешевшими квартирами. Зниження вартості квадратних метрів стане можливим завдяки безкоштовній ділянці під майбутнім будинком кооперативу, пояснюють у ВМР.

Як розповіли "Віснику" у виконавчому комітеті, серед наших черговиків уже є чимало бажаючих взятися за спорудження такого житла. Стати членом кооперативу зможе кожен черговик за власним бажанням. Винниківчани, які ввійдуть у кооператив, на свій розсуд визначатимуть розміри будинку, кількість поверхів, під'їздів та квартир у ньому. Члени ЖБК самостійно вибиратимуть планування майбутніх квартир, а також підрядника.

Увійти до кооперативу можна, звернувшись до міської ради (1-й поверх, канцелярія).

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: черговики, Винники, кооператив, Винниківський вісник, житло

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...