Нова транспортна схема - через центр Львова їздитиме лише 6 маршрутів
12.07.2011 10:27

Відповідної до нової транспортної системи міста, через центр Львова проїжджатиме лише 6 маршрутів. Ще 40 хордових маршрутів сполучатимуть райони міста.

Мережа існуючих маршрутів мікроавтобусів складається з 74 автобусних маршрутів, 31 з яких проходить через центральну частину міста.

Відповідної до нової транспортної схеми міста 6 радіальних автобусних маршрутів забезпечать розвантаження центральної частини міста. Також у центральній частині міста будуть облаштовані трансферні зупинки, повідомили у пресс-службі Львівської міської ради, пише zaxid.net.

Як пояснив представник компанії «Луїс Бергер» Роман Кіндер, трансферні зупинки є кінцевими для радіальних і хордових маршрутів. Вони функціонально призначені для пересадки пасажирів, які здійснюють діаметральну поїздку, на інший маршрут громадського транспорту.

Середній час пересування між трансферними зупинками складатиме 7 хв.

Проектні хордові маршрути для автобусів середньої вмістимості складатимуться з 40 маршрутів. 20 маршрутів громадського транспорту сполучатиме основні соціальні об’єкти, зокрема, приміський та головний вокзали. Сполучення з лікарнею швидкої допомоги забезпечуватиме 5 маршрутів, до 8-мої лікарні також буде 5 маршрутів. У спальний район Сихова їздитиме 20 маршрутів. Район вул Щурата та І. Мазепи сполучатиме 16 маршрутів, район Левандівки – 7, Рясне – 8, Винники – 3.

Найближчим часом транспорту мережу мають винести на загальне громадське обговорення.

Винники Plus  за матеріалами: zaxid.net, фото: marshrutka.org.ua

 


Приєднайся до сайту Винники Plus на Facebook та Вконтакті
 
 


 Читайте також:

 


Теги: центр, ЛЬВІВ, маршрутка, маршрут


Читайте також:
Коментарі
avatar