Прес-секретар міського голови Винник стала переможницею конкурсу "Секс-символ львівської журналістики"
13.07.2011, 14:26
У Львові оголосили переможницю опитування «Секс-символ львівської журналістики». Про це розповіли організатори конкурсу на сьогоднішній прес-конференції.

За словами автора конкурсу керівника сайту про медіа «Прес-Центр» Василя Хомина, переможницею конкурсу стала Юлія Кухар, яка донедавна працювала політичним оглядачем газети «Новий Погляд», а зараз обіймає посаду прес-секретаря міського голови Винник. Юлія набрала 890 голосів.

Найближчими до переможниці були журналіст газети «Інформатор» Злата Угрин (771 голос) та кореспондент інтернет-газети «Вголос» Олександра Бодняк (638) голосів. За ними слідують журналіст інтернет-видання «МедіаСтар» Христина Пригода (337 голосів) та випусковий редактор «Радіо24» Ірина Баранич (253 голоси).

Переможниці та дівчата, які потрапили до Топ-5 отримали призи від партнерів опитування.

Опитування тривало упродовж червня 2011 року на сайті про львівські медіа «Прес-Центр». У переліку учасниць опитування — співробітниці львівських мас-медіа, власкори столичних ЗМІ, фрілансери. Визначення переможниці відбувалось шляхом SMS- голосування.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Винники, конкурс, секс-символ, ЛЬВІВ, Юлія Кухар, журналістика

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...