Львівська міська рада дала дозвіл на будівництво спорткомплексу з льодовою ареною
18.07.2011 13:03
Як повідомлила прес-служба мерії, 15 липня виконавчий комітет Львівської міської ради під час свого засідання дав дозвіл на проектування спортивної споруди зі штучним льодом.

Спорткомплекс має з’явитись на вулиці І. Пулюя - вул. Трускавецькій. Для будівництва спорткомплексу виділено земельну ділянку загальною площею2,8 га. Гранична висота будівлі 9 метрів. Відповідно до затверджених містобудівних умов та обмежень компанія-забудовник має облаштувати гостьову стоянку, благоустрій території – замощення тротуарів фігурними елементами, зовнішнє освітлення, велопарковки, пише Львівський портал.

"Ще під час приїзду до Львова міністра Бориса Колєснікова були зустрічі з ініціаторами будівництва цього комплексу. З цих зустрічей стало зрозуміло, що держава активно підтримуватиме подібні ініціативи, підтримуватиме не тільки фінансово, а й пошуком інвесторів, адже Україна плекає думку про проведення Олімпіади-2022. Тим паче, що ми маємо всі умови, мається на увазі Карпати, Львів – це східні ворота Європи. І ми сподіваємось, що після успішного проведення чемпіонату Євро-2012, ми матимемо всі шанси приймати Олімпіаду-2022", - зазначив в. о. головного художника міста Юрій Горалевич.

Джерело: http://www.portal.lviv.ua/

Теги: Олімпіада-2022, виконком, льодова арена, ЛЬВІВ, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar