У Винниках назріває новий земельний скандал
29.07.2011 20:57

28 липня, на засіданні сесії Винниківської міської ради депутат від партії «За Україну» Всеволод Хома з голосу запропонував внести до порядку денного питання про безоплатну передачу у власність приватних осіб чотирьох земельних ділянок, загальною площею 39 сотих.

Як повідомляє щоденна інтернет газета "Вголос", посилаючись на голову комісії з питань регулювання земельних відносин Винниківської міської ради, депутата Винниківської міської ради від фракції «Фронт Змін» Олега Нечепоренко, наразі розгляд цього питання ще не відбувся. Однак, передавати землю особам, троє з яких не є жителями міста Винник, та ще й на безоплатній основі, м’яко кажучи, недоцільно. 

За його словами, кожна сотка землі у Винниках, неподалік від центру міста, за ринковими цінами може становити щонайменше 3-4 тис. дол. США. А натомість її хочуть, за документами, передати безоплатно.

Він додав, що лише один із чотирьох претендентів на ці земельні ділянки, є місцевим жителем, тобто жителем міста Винник. Троє інших претендентів - жителі Львова і навіть Стрийського району Львівської області. Мова йде про студента одного із львівських навчальних закладів, який має тимчасову прописку у гуртожитку міста Львова.

До речі, «за» розгляд цього питання на сесії міськради проголосували депутати від фракції ВО «Свобода» та Партії регіонів, пише "Вголос".

Олег Нечепоренко наголосив, що питання про передачу даних земельних ділянок не розглядали на засіданні комісії з питань регулювання земельних відносин Винниківської міської ради, а відразу, несподівано для багатьох, було винесено з голосу на розгляд сесії. І це при тому, що у місті Винниках є чимало людей, які багато років очікують на отримання землі у своєму місті. Також, вважає депутат від «Фронту Змін», цю землю можна було б ефективно використовувати і таким чином приносити дохід у бюджет розвитку міста. 

Нечепоренко зачитав депутатський запит, у якому вказав, що зважаючи на складне економічне становище у місті, доцільно спершу винести на розгляд комісій питання про передачу земельних ділянок у власність, і лише після проведено дослідження виносити на розгляд сесії міськради. Крім того, такі питання обов’язково потребують розгляду на громадських слуханнях.


Теги: Олег Нечепоренко, Сесія, Фронт змін, Винники

Читайте також:
Коментарі
avatar