У Винниках багатодітна сім’я отримала землю
30.07.2011 11:50

У четвер, 28 липня, депутати Винниківської міської ради прийняли рішення надати земельну ділянку по вулиці Долинна у власність багатодітної родини.

Сім’я з дванадцяти чоловік, яка проживає у невеличкій хатині площею 70 квадратів, давно потребувала розширення житлової площі. Як розповіла багатодітна мати Галина Фігура, у її помешканні членам родини ніде було ступити. «У хаті проживаю я з трьома доньками, кожна з яких має свою сім’ю, - бідкається Галина Михайлівна. – Ще одна донька померла, залишивши по собі сина-сироту, мого внука. Усі ми мусимо тіснитися у стінах єдиного на всіх помешкання; самі розумієте, що такі умови для підростання дітей є поганими, а мій внук Юліан уже навчається у дев’ятому класі».

Відомо, що члени сім’ї Фігур протягом минулих років зверталися до міської ради з проханням посприяти їм у вирішенні житлової проблеми. Для вивчення цього питання було зібрано спеціальну комісію, члени якої приходили до помешкання родини Фігур, ознайомлювалися з умовами її проживання. «Тепер ми будемо будуватися на виділеній ділянці, - ділиться родинними планами Галина Фігура з нашим спеціальним кореспондентом. – Слава Богу і дякувати винниківській владі, ми тепер зможемо проживати у комфортніших умовах».

Разом з тим не всі депутати брали участь у голосуванні по питанню багатодітної сім’ї. Не голосував, зокрема, голова земельної комісії ВМР. Одразу після сесії депутат розповсюдив заяву у засобах масової інформації, у якій наголошує, що «сотка землі у Винниках, неподалік від центру міста, за ринковими цінами може становити щонайменше 3-4 тис. дол. США». Як розповів нашому кореспондентові секретар Винниківської міської ради (ВО «Свобода») Ігор Мойсеєнко, для депутатів інтереси малозахищених верств населення є одним з пріоритетних напрямів діяльності.

Землю можна оцінити по-різному, але на першому місці для Винник залишаються соціальні інтереси. Сьогодні влада повернулася обличчям до громади, і яскравий приклад цьому – допомога багатодітній родині Фігур, яка чекала на цю землю стільки років.

Ігор Васильович та міський голова Винник Сергій Уваров особисто привітали Галину Фігуру з виділенням ділянки і побажали їй та її родині сімейного благополуччя та комфортного життя.

Інформація Винниківської міської ради


Теги: Ігор Мойсеєнко, Сергій Уваров, міська рада, у винниках, Галина Фігура, Винники

Читайте також:
Коментарі
avatar
Добре, що хоча одній сім'ї повезло ... Цікаво як ?...
avatar
avatar
Справді цікава інформація! А Винники Plus чомусь мовчить? dry
avatar
Шановний Vtuk, Винники Plus не мовчить. Сайт неодноразово пропонував винниківським депутатам від "ФЗ" пп.Б.Горошко, П.Стецко публікувати (безкоштовно) свої матеріали на сторінках Винники Plus. Ця пропозиція залишається і зараз в силі, і не тільки для депутатів від "ФЗ"!
avatar
Чому в інформації міської ради фігурує тільки одна земельна ділянка!? Пропоную почитати коментарі до статті на Вголос - http://vgolos.com.ua/politic/news/43253.html.
avatar
Ця благодійність МР - чисте окозамилювання!!! Під прикриттям допомоги багатодітній сім'ї було роздано "безкоштовно" 39 сотих винниківської землі!!! cry cry cry cry cry cry
avatar
Ганьба Свободі!!! Прикриваючись ідеями своїх дідів та прадідів, які проливали кров за Україну, дерибанити землю своїх громадян і наживатися на них і не мати ніякого сорому ... І Ви себе називаєте патріотами!? Якби повернувся Бандера, то Вас першими, перед комуняками, порозвішував би по гіляках!!!
avatar
"До речі, «за» розгляд цього питання на сесії міськради проголосували депутати від фракції ВО «Свобода» та Партії регіонів.

Олег Нечепоренко наголосив, що питання про передачу даних земельних ділянок не розглядали на засіданні комісії з питань регулювання земельних відносин Винниківської міської ради, а відразу, несподівано для багатьох, було винесено з голосу на розгляд сесії. І це при тому, що у місті Винниках є чимало людей, які багато років очікують на отримання землі у своєму місті. Також, вважає депутат від «Фронту Змін», цю землю можна було б ефективно використовувати і таким чином приносити дохід у бюджет розвитку міста." - http://vgolos.com.ua/politic/news/43253.html

Сумно таке читати! Стидно за нас, за українців ...
avatar
- До речі, земельні махінації особливо у приміських територіях набувають великих обертів?!

- Коли я працював міським головою, на отримання землі була черга, відповідно до якої, згідно з поданими документами вирішувалося це питання, була прозорість. А що робиться зараз! Усе завуальовано. З два дні до сесії міської ради чоловік написав заяву на отримання земельної ділянки і вже її отримав. Задаю питання: «А чи правильний цей підхід?» Думаю, що ні. Переконаний, що значну частину коштів за продані на підставних осіб землі, не доотримує міська казна, а куди вони йдуть – здогадатися не важко. Тому, коли я прийду до влади, то обов'язково перегляну усі земельні рішення прийняті мером Гудзяком! Думаю, що 90 відсотків дозволів треба трактувати, як корупція та грубі порушення законів. Я розкажу громаді, хто насправді стоїть за тією чи іншою придбаною земелькою і скільки реально коштів надійшло в бюджет, а скільки пан Гудзяк поклав собі та своїй родині у кишені!

Це цитата з інтерв'ю пана Уварова у 2009 році на сторінках "Вголосу" - http://vgolos.com.ua/politic/interview/45.html?page=6

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????
avatar
Smuk, не дивуйся. Є велика різниця між тим, коли ти біля корита, і коли ні!
avatar
З корупцією у Винниках покінчено, чергу на земельні ділянки відновлено, дороги відремонтовано, винниківчани задоволені ... biggrin biggrin biggrin
avatar
Це просто показуха.мер разом із пригодованими депутатми за рахунок земелі громади роздає потрібним людям земельні ділянки. В той же час, щоб піаритися виділяє одній багатодтній сімї змельну ділянку.До речі, чомусь не вказано площі цієї ділянки. Хоча в ІВ Вголосі вказано,що виділено 40 сот.Мене дивує позиція ФЗ вони нічого конкретно не хочуть зробити.
avatar
Згодна з винниківчанином. В умовах, коли практично усі політсили (особливо Свобода), себе дискредитували і рівень довіри до них стрімко падає, ФЗ веде себе як сонна муха. А могли би підняти людей, які зараз сильно накручені через безлад і бардак в місті. А влада, зрозуміло, "працює" лише для себе. Люди надіються на ФЗ. Хлопці просніться, ми підем за вами!! cry
avatar
Скоро вже рік, як господарює нова влада! А що нового вона принесла?!
Залишились одні її обіцянки! Гарно розказував Уваров у вищенаведеній статті у Вголосі, а прийшов до влади ...???
Все по старому! Влада закрита від мешканців Винник, сесії проводять тишком-нишком від громадян і вирішують власні інтереси. Знову ділять землю громади між собою і у власних інтересах!!! cry cry cry
avatar
Майте совість хвалитися, що виділили 4 сот. багатодітній сім'ї!!! Хвалітся тим, щов взяли 35 сот. собі!!!
Шубравці!!! cry
avatar
СВОБОДА ПРАЦЮЄ НА СЕБЕ ТА НА СВОЇХ РОДИЧІВ.ВОНИ ДАВНО ПРАЦЮЮТЬ РАЗОМ З УВАРОВИМ В ОДНІЙ КОМАНДІ.
avatar
Всі добре знають, що більшіть депутатів отримали мандат для того, щоб працювати на себе та на свою родину. Секретар Винниківської міської ради ( ВО СВОБОДА) Ігор Мойсеєнко отрима земельну ділянку на совїх родичів. Тому шановні винниківчани і надалі обирайте цих "порядних" хлопців в депутати,хай .
avatar
А чого ви чекали цих злодіїв?
avatar
Всі працюють на себе і за рахунок громади піараяться,а роботи не видно.
avatar
Більшого цінізму я ніколи не бачив! Вони між собою ділять громадські землі і фоткаються з багатодітною сімєю, щоб ще на людях попіарітися. Собі взяли по 0,1000 га. а бабці надали лище 0,0400 га. Це просто капець.
avatar
Шановний Винники Plus невже ви насправді вважайте, що депутат від "ФЗ" п.Б.Горошко буде щось публікувати на сторінках Винники Plus.! Ця людина працює тількі на себе та свою родину.А в ФЗ пішив, щоб стати депутатом, бо по округу йому нічого не свтило!
avatar
І я вважаю, що п.Б.Горошко не місце в такій поважній партії, як фронт змін. Максимум - це в свободі biggrin
avatar
А мені найбільше сподобалось фото...Респект фотографу!
avatar
Депутат Наставський продає м.Винники. Він недавно купив біля Рукавички приміщення за без цін і активно проводить там ремонтні роботи.Він заявив,що багаті люді повинні бути богатими,а бідні люді повинні бути бідними.
avatar
Пане "меценат" це те приміщення, що належить ВО "Свобода"? То скоріше всього його купив минулої каденції Тягнибок під свою приймальну у Винниках. Чи може мова йде про приміщення "Винниківського цирюльника" біля рукавички, яке також нахабно вкрали у громади деякі "меценати"
avatar
Пане "меценат",що робить згаданий Вами депутат, продає чи купує? З купуванням він явно запізнився- весь центр Винник вже належить іншим депутатам, а про тих, хто продає- мова йде у попередніх коментарях. Що стосується приміщення де був виборчий штаб "Свободи", то воно належить швейній фабриці.Його може взяти в ОРЕНДУ хто побажає (звичайно, за відповідну і вчасну проплату).Я чув, що це зробив Стецько (неодноразово його там бачив).Можливо, хоче зробити там взуттєвий магазин, чи ще щось-не знаю.Маєте гроші, зробіть те саме, в чому проблема!? Щоправда, я б йому порадив закликати священика і ретельно освятити приміщення.І ще одне.Я не можу заперечувати або стверджувати авторства приведеного Вами "глибокого флософського постулату", тому прошу дати посилання,які б підтверджували Вашу правдивість.
avatar
Пане арс. Ви ведетесь на сеанси окозамилення. Багатодітним землю в пакеті з 0,5га для "своїх" (ін. словами дерибан). Тепер вигадки і надумані псевдозвинувачення про стецька наставского аби відвести увагу від останнього засідання виконкому, рішення якого за свідченням очевидців, це нахабний приклад наруги над законом і винниківською громадою (щодо однієї будкомпанії). Та що тут говорити, дочекаємося об'єктивних повідомлень і неупереджених коментарів Винник Плюс
avatar
Наставський сказав, що багаьі люді повині бути богатими.а бідні люді повинні бути бідними.Це вже капець!"
avatar
А я там, щоденно бачу тільки О.Наставського та його Ко.
avatar
Я довідався від близьких до п. Стецка (заст. голови ПП Фронт змін), що в приміщенні біля Рукавички скоро буде громадська приймальна фрнту. До них звертаються багато людей, приходять на їх підприємства, а це не дуже зручно, тепер має бути повноцінна приймальна. Відомо, що раніше тут був штаб ВО Свободи (хоч це власність швейної). Але із зрозумілих причин люди звертались туди нечасто, та й вибори минули, результат в кишені і від штабу свобода відмовилась. Тепер, якщо вірити людям, можна буде звертатись до фронтовиків через приймальну. Та заодно з'ясувати чи справді були і який контекст заяв депутатів від ФЗ. Чи це знову черговий наклеп зі сторони наляканих зависників, що мають грішки перед Винниками і боляче реагують на відкритість в земельних питаннях. Саме цим і можна пояснити появу коментарів без підтверджень і не по темі від 24 мецената та 28 олега.
avatar
А хто в них заступник голови ПП ФЗ ?Часом не О.Наставський?
avatar
6 ars (07.08.2011 10:11)
Такі олігархи тільки купують З купуванням він ще не запізнився. Що стосується приміщення де був виборчий штаб "Свободи", то воно належить швейній фабриці. Його може взяти в ОРЕНДУ хто побажає (звичайно, за відповідну і вчасну проплату).Я чув, що це зробив Стецько (неодноразово його там бачив).Можливо, хоче зробити там взуттєвий магазин, чи ще щось-не знаю.Маєте гроші, зробіть те саме, в чому проблема!? Щоправда, я б йому порадив закликати священика і ретельно освятити приміщення.І ще одне.Я не можу заперечувати або стверджувати авторства приведеного Вами "глибокого флософського постулату", тому прошу дати посилання,які б підтверджували Вашу правдивість.
avatar
avatar
Хлоці де можна отримати ковалик землі?
avatar
Злоді в ВМР жируюють.
avatar
ммс, Сергій, Рада - коментарі з одного IP-адресу!
Адресу заблоковано на 3 дні!
avatar
biggrin ммс, Сергій, Рада та ін. ніки ображеного, КОВАЛИК працює тепер на Донецькій
avatar