У Львові відбудеться конкурс найкращої сім'ї для проморолика до УЄФА ЄВРО-2012
01.08.2011 16:33

Винники PlusДиректор департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Олег Засадний повідомив, що з 1 по 13 серпня у Льововi триватиме конкурс на найкращу сiм’ю для промоцiйного ролика про мiсто. Зйомки ролика розпочнуться 17 - 20 серпня. Зніматиме і продюсуватиме відео телевiзiйна команда УЄФА.

Для участі у конкурсі до 13 серпня цього року потрібно надіслати 2 фотографiї свосi сiм’ї та контактнi данi на info@visitlviv.net . Свiтлини будуть доступними для голосування на сайтi. 3-помiж п’яти сiмей, фотографiй яких наберуть найбiльше голосiв, журi обере ту, яка вiзьме участь у эйомках промоцiйного вiдео, повідомляє Гал-info.

Перший етап обирання – по фотографіях, згодом деякі пари будуть запрошені на співбесіду.

Обиратимуть сім'ї, де більш, ніж двоє дітей віком від 3- 15 років. За сценарієм, батьки з дiтьми символiзуватимуть гостиннiсть Львова.

«Хочеться, аби та пара відображала львівський типаж. Тобто, ці люди мають дуже сильно асоціювати себе з містом. Місцевий патріотизм є дуже важливим для нас. Оскільки це допоможете передати всі наші настрої гостинності та сімейних традицій. Ми шукаємо людей, які вважають, що саме iхня родина найкраще зможе презентувати мiсто свiтовi», - наголосив Олег Засадний.

Пара красуватиметься у кадрі проморолика всього 30 секунд, цілий ролик триватиме 3 хвилини.
Теги: Євро-2012, конкурс, сім'я, ЛЬВІВ


Читайте також:
Коментарі
avatar