Молоді регіонали м.Винники проводять соціальні тренінги
17.08.2011 15:01

Молоді регіонали міста Винники, що неподалівк Львова, минулої неділі, 14 серпня, вдруге провели соціальний тренінг у рамках проекту «В єдності ми сила, або хто як не ми». Цього разу тренінг був присвяченій темі «Техніка успішного спілкування з людьми».

Як повідомила прес-служба ЛОО Партії регіонів, тематичні соціальні тренінги молоді регіонали Винник планують проводити періодично. Вони ставлять перед собою завдання забрати молодь з вулиць міста та допомогти їй у самореалізації.

«Це набагато цікавіше, ніж провести час з кухлем пива в руці чи перед телевізором, а на наступний день знову мислити над тим, чому життя таке одноманітне. Адже час в нашому житті дорожчий за гроші і не варто його тратити на дрібниці. Цей тренінг був цікавий ще й тим, що кожен учасник мав змогу прийняти в ньому активну участь. На превеликий жаль, у процесі нашого навчання в закладах освіти головну роль відігравав викладач, а не ми. Наступним етапом нашого соціального проекту «В єдності ми сила, або хто як не ми» буде проводитись тренінг на тему: «Як не маючи нічого мати все». Як відомо наше майбутнє в наших руках», - наголошує голова молодіжної організації Винниківської міської організації Партії регіонів Любомир Проць.

За його словами, для участі у тренінгах, які відтепер проводитимуться періодично, запрошується не тільки партійна молодь, але й всі охочі. «В подальшому запрошуємо всіх охочих взяти активну участь у цьому соціальному проекті, адже в єдності ми сила, і хто як не ми підніматиме нашу країну з колін і житиме в цій державі», - зазначає Любомир Праць.

За його словами, керівництво Винниківської міської організації Партії регіонів завжди радо підтримує соціально важливі проекти та надає всю необхідну матеріальну та технічну підтримку.

Джерело: regions.lviv.ua


Теги: Винники, молодь, регіони, регіонали

Читайте також:
Коментарі
avatar
А коли буде майстер-клас місцевих депутатів від ПР по дерибану. Може на наступній сесії?
avatar
Молоді регіонали просто намагаються попіаріться перед виборами. Бо вони зараз реально нічого нероблять для винниківчан. Зараз Винниківська міська рада роздає наліво та направо земельні діляники, комунальне майна. А від представників ПР у Винниківський не чути, вони просто спостерігають як грабуюють винниківчан.Або вони також причетні до пограбуванню винниківчан.
avatar
вони не спостерігають, а беруть активну участь в цьому грабежі
avatar
А я вважаю що це добре, жодного піару в цьому не бачу. Вчать чомусь людей от і круто!
Чим це погано? Шановін та й потім з чого Ви взяли, що це піар, деребач...чи ще якісь не гарні політичні слова...

Молодці що хоч щось робите! Вітаю
avatar
п. Олено, а що доброго в тому коли ПР вчить людей жити або виживати в бардаці, який сама створює? Або може вам невідома діяльність регіоналів у ВМР? Знаючі люди кажуть, що Сурков і компанія на останніх сесіях під дудку мера, в кращих традіціях ПР, роздерибанили гектар нашої з вами винниківської землі. Тому і мовчать про розбиті дороги, збанкрутілу комуналку, а за рахунок громади покращують своє життя вже сьогодні.
avatar