Винниківчанка здобула срібло на Чемпіонаті Європи!
23.08.2011 13:25

Приємна звістка надійшла з Варшави, де нещодавно відбувся юнацький Єврочемпіонат з вільної боротьби. У складі збірної України вдало виступила винниківчанка - вихованка ДЮСШ "Тризуб" Ірина Черкас.

У ваговій категорії до 38 кг борчиня здобула срібну медаль. На турнірі Ірина Черкас провела 5 поєдинків - у чотирьох здобула впевнені перемоги. Лише у фіналі наша землячка у запеклій сутичці поступилася росіянці, яка старша на 2 роки. У свої п'ятнадцять юна борчиня виконала норматив майстра спорту. Сьогодні І.Черкас готується до Чемпіонату світу, розповідає на сторінках газети "Винниківський Вісник" її кореспондент Володимир Гаврилів.

Безперечно, це успіх дівчини, яка змалечку віддає всі сили улюбленому видові спорту. Це успіх її тренерів - старшого викладача з вільної боротьби Львівського училища фізичної культури Олександра Раковського та майстра спорту Романа Проціва, який протягом довгої кар'єри у спорті сам здобув чимало гучних перемог, а тепер - виховав знану в Європі призерку. Це також успіх і здобуток директора ДЮСШ "Тризуб" Едуарда Левицького, який понад ЗО років очолює цей спортзаклад, сприяє спортивному вихованню дітей. На щирі слова подяки заслуговує і депутат ВМР Ігор Жуковський, який протягом багатьох років докладає чимало зусиль, щоби покращити умови дітям і їхнім тренерам, щоб цей вид спорту у Винниках не зник, вирішує фінансові проблеми під час підготовки до турнірів.

"Я радий за свою вихованку, вона нас не підвела, гідно захистила честь України, нашого міста, школи", - прокоментував "Віснику" приємну новину Роман Проців. Тренер розповів також про нелегкі умови роботи, низькі заробітні плати. "Та про що говорити, коли ми не маємо навіть спортзалу", - нарікає пан Проців.

От у таких умовах виховуються у Винниках майбутні чемпіони, дякуючи їх власному ентузіазму, зусиллям тренерів та небайдужих людей!


Теги: вільна боротьба, Ірина Черкас, тризуб, Ігор Жуковський, Роман Проців, Рух, Едуард Левицький

Читайте також:
Коментарі
avatar