"Львівводоканал" не може ліквідувати витік води у Винниках: санітарну зону захопили судді
06.10.2011 15:55

Винники PlusУ Винниках на вул. Долинній,27 прорвало водогін. Ремонтні бригади «Львівводоканалу» не можуть ліквідувати витоки, бо санітарну зону вздовж водопроводу самовільно захопили, обгородивши парканом.

Як розповів мешканець Винник Віктор Мельник, за адресою вул. Забави,50а у Винниках земельні ділянки під забудову належать суддям Львівського апеляційного господарського суду.

«Вони вийшли за межі ділянки і зайняли санітарно-технічну зону, обгородили її парканом», – розповів Мельник.

Станом на цей час, за словами мешканця, на території прориву зібралася вода, працівники «Львівводоканалу» не можуть дістатися туди, аби ліквідувати витоки.

«Ремонтники стоять, перекурюють», – розповів Мельник.

За його словами, раніше, коли проривало водогін, ремонтні бригади самовільно заїжджали на його земельну ділянку і ремонтували, однак тепер він їм заборонив, оскільки для цього є спеціально відведена санітарно-технічна зона.

Присутній на місці аварії на водогоні працівник «Львівводоканалу» розповів: «Вода протікає в кількох місцях. До одного місця ми самовільно під’їхали. В інше місце неможливо доїхати, бо тут все загороджено, санітарних норм не дотримано відповідно до водопровідної документації. У цьому районі має бути 3-5 метрів санітарна зона вздовж водяної труби. Тут немає того, все загороджено».

Джерело: zik.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus на acebookконтакті та в Однокласниках Читайте також:
Теги: львівводоканал, вода, Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar