Мерія привітала освітян з професійним святом урочистим концертом, подяками і грамотами
07.10.2011 18:48

Сучасний етап розвитку освіти в Україні характеризується відходом від тоталітарної уніфікації і стандартизації педагогічного процесу, інтенсивним переосмисленням цінностей, пошуками нового в теорії та практиці навчання і виховання. Активними учасниками цього процесу є й вчителі винниківських шкіл, яких керівництво міста запросило на святковий концерт, що відбувся в ГРК «Галактика».

З вітальною промовою перед присутніми педагогами виступив міський голова Винник Сергій Уваров, наголосивши на важливості вчительської праці на сучасному етапі розвитку української нації. Мер подякував освітянам і нагородив керівників загальноосвітніх та дошкільного закладу грамотами, а найкращих педагогів – подяками за плідну працю в царині виховання юних винниківчан, побажавши їм професійного вдосконалення, розумних учнів, невпинного поступу. Адже, як писав відомий педагог В. Сухомлинським, навіть найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо нема руху вперед, то неминуче починається відставання.Міський голова Винник Сергій Уваров вручає грамоти й подяки винниківським освітянам

Після вручення грамот, подяк, квітів, мистецькі колективи Винник потішили вчителів пісенними і танцювальними здобутками. Концертну програму розпочав зразковий хор «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості піснями «Любі вчителі» та «День учителя». Прозвучало багато композицій на шкільну тематику у виконанні юних співаків БДЮТу, Народного дому, КЦ «Дозвілля»: «Школа», «Рідна школа», «Пісня про вчителя», «Здрастуй, школо», «Свято вчителя», «Вчителько моя» тощо. Оплесками зустрічали учасників танцювальних ансамблів «Прикарпаття», «Святослав», «Сунички». По закінченню святкового концерту освітян запросили на фуршет з нагоди їхнього професійного свята.

Лариса КУБСЬКА, "Винниківський Вісник"

Приєднайся до сайту Винники Plus на acebookконтакті та в Однокласниках Читайте також:


Читайте також:
Коментарі
avatar