Опалювальний сезон у Винниках розпочато вчасно
18.10.2011 13:16
Винники PlusТаким є результат домовленостей Винниківської міської ради з постачальником тепла.

Чутки про те, що у Винниках не увімкнуть опалення, були пов’язані зі старими боргами містечка перед теплопостачальником, а також – у зв’язку з ліквідацією місцевого ЖЕКу. На щастя, міське керівництво знайшло порозуміння з «Львівтеплоенерго», у результаті чого тепло до усіх помешкань винниківчан прийшло вчасно – на відміну від Львова, де низка будинків досі не отримала теплопостачання через борги

 Оскільки температура повітря за вікном досягла досить низької позначки, довелося діяти швидко. У понеділок, 17 жовтня, було скликано термінове засідання виконкому Винниківської міської ради, на порядку денному якого стояло єдине питання по теплу. Так, міська рада прийняла рішення взяти на себе виплату заборгованості, накопиченої протягом минулої каденції влади. Того ж дня у всіх будинках з центральним опаленням запустили тепло. Як пояснив міський голова Винник Сергій Уваров, заборгованість перед теплопостачальником буде реструктуризовано.

Нагадаємо, старий борг міста, який з року в рік упевнено накопичувався перед Теплоенерго, становить 1 млн 230 тис. гривень. Однак за останню зиму новообрана влада зуміла провести опалювальний сезон без нових боргових накопичень. Більше того, міські керманичі Винник поставили собі за мету розібратися зі старими боргами. «Для нас важливо, щоби громада не ставала щороку заручницею несправедливої ситуації», - констатує Сергій Уваров. Відомо, що уміння міського голови Винник домовлятися і знаходити вихід у важких ситуаціях неодноразово було доведено під час вирішення важливих та болючих проблем громади.

Варто зауважити, що у Винниках стартувала реформа ЖКГ. Однією зі складових реформування є реорганізація структур, які займаються наданням комунальних послуг населенню міста. Так, у процесі ліквідації Винниківського ЖЕКу, його функції перейшли на новостворене підприємство «Добробут». «Ми є свідками, що у процесі ліквідації ЖЕКу у нашому місті жодна з функцій, у тому числі з теплопостачання, не була заморожена. І не буде. Тому мешканці нашого міста можуть не хвилюватися», - заявив міський голова Винник Сергій Уваров.

Технічна підготовка житлового сектора до опалювального сезону – чистка коминів, перевірка та полагодження мереж - також була проведена вчасно і якісно.

Прес-служба Винниківської міської ради

фото: bagnet.org

Приєднайся до сайту Винники Plus на acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: міська рада, теплоенерго, ЖЕК


Читайте також:
Коментарі
avatar