Винниківська школа-інтернат у проекті "Хто тут живе?"
02.11.2011 15:44

Відтепер щосереди до Нового Року на телеканалі ZIK в проекті журналістських розслідувань «Хто тут живе?», окрім традиційних рубрик про статки та маєтки чиновників, показуватимуть репортажі про дитячі будинки.

Мета цієї акції – привернути увагу до потреб дітей із сиротинців. Першою журналісти каналу відвідали Винниківську школу-інтернат, повідомляє zik.ua.

Як з’ясували журналісти «Хто тут живе?», часто дітям не вистачає предметів особистої гігієни, білизни, косметичного ремонту у приміщеннях. Зазвичай перед Новим Роком влада та імениті бізнесмени згадують про дітей із дитбудинків, але в якості подарунків здебільшого привозять солодощі та іграшки.

За словами директора Винниківської санаторної школи-інтернату Лілії Свистович, 260 діток вимушені спати у тисняві: у деяких спальнях, котрі розраховані на чотири особи, живуть… десять! Окрім того, саме дитячі спальні найбільше потребують ремонту.

Дехто із вихованців школи розповідає, що мріє потрапити на ігри «Євро-2012», а хтось хоче ноутбук.

«Ми не хочемо спекулювати на ідеї нашої програми, порівнювати, хто що має, а хто – ні. Ці діти потребують уваги дорослих, їм бракує не тільки батьківського тепла, але й звичайних речей, без яких жоден із нас не може уявити ані дня», – розповіла автор програми «Хто тут живе?» Катерина Рибій.

На сайті телеканалу ZIK www.tv.zik.ua незабаром буде розміщено і спеціальний розділ, у котрому кожен глядач зможе дізнатися, як допомогти сиротинцю та чого справді потребує дитячий будинок. До того ж, уточнюючу інформацію можна буде дізнатися за номером телефону проекту «Хто тут живе?» (032) 247 50 44.

Джерело: zik.ua


Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: інтернат, школа, діти


Читайте також:
Коментарі
avatar