Винниківська школа-інтернат потребує допомоги (ВІДЕО)
03.11.2011 16:19
Винники Plus 2 листопада на телеканалі ZIK в проекті журналістських розслідувань «Хто тут живе?», окрім традиційної рубрики про статки та маєтки чиновників, показали репортаж про  Винниківську школу-інтернат.

Як з’ясували журналісти «Хто тут живе?», часто дітям не вистачає предметів особистої гігієни, білизни, косметичного ремонту у приміщеннях. Зазвичай перед Новим Роком влада та імениті бізнесмени згадують про дітей із дитбудинків, але в якості подарунків здебільшого привозять солодощі та іграшки.

За словами директора Винниківської санаторної школи-інтернату Лілії Свистович, 260 діток вимушені спати у тисняві: у деяких спальнях, котрі розраховані на чотири особи, живуть… десять! Окрім того, саме дитячі спальні найбільше потребують ремонту.

Дехто із вихованців школи розповідає, що мріє потрапити на ігри «Євро-2012», а хтось хоче ноутбук.

«Ми не хочемо спекулювати на ідеї нашої програми, порівнювати, хто що має, а хто – ні. Ці діти потребують уваги дорослих, їм бракує не тільки батьківського тепла, але й звичайних речей, без яких жоден із нас не може уявити ані дня», – розповіла автор програми «Хто тут живе?» Катерина Рибій.Приєднайся до сайту
Винники Plus у
acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: Лілія Свистович, діти, відео, учні, інтернат, школа


Читайте також:
Коментарі
avatar