Григорій Козловський - серед найвпливовіших бізнесменів Львівщини
04.11.2011, 15:43
Інформагенція "Медіастар" оприлюднила рейтинг найвпливовіших людей Львівщини. У категорії "Бізнес" серед лідерів винниківський бізнесмен і меценат Григорій Козловський.

Винниківчанин опинився в компанії таких відомих та авторитетних підприємців Західної України, як Віталій Антонов ("Гал-нафтогаз"), брати Дубневичі, Всеволод Білас, Микола Кміть, Петро Ди-мінський. Дослідження проводилося у рамках опитування журналістів, політиків, також експертів соціологічних досліджень. Усі дані були зібрані та пройшли аналітичну оцінку, пише "Винниківський Вісник".

У нашому місті Григорій Козловський відомий своєю меценатською діяльністю, сприянням розвитку молодіжної культури та спортивного виховання, підтримкою свободи слова. Під патронатом Григорія Петровича у Винниках функціонує та розвивається ансамбль народно-сценічного танцю "Святослав", винниківський футбольний клуб "Рух", за його підтримки розвивається і наш "В.Вісник".

Також рейтинг визначив кращих серед діячів культури, політики, преси, релігії тощо.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Винники, Григорій Козловський

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 2
avatar
1 Smuk • 17:12, 04.11.2011
Як підтримує свободу слова, нехай підтримає і сайт!
avatar
2 vovkodav • 18:01, 04.11.2011
Він хитріший за наших всіх місцевих олігархів! І КРУТІШИЙ! Він скоріше смикне, що йому це вигідно!
Особисто хотів би, щоб сайт був більш незалежний!
avatar

RedTram
Loading...