Наведіть порядок на власному подвір'ї!, - Інспекція з благоустрою
04.11.2011 16:46
Винники PlusІнспекція з благоустрою у Винниках розпочала щоденні рейди містом спільно зі співробітниками міліції.

Місцева влада закликає мешканців Винник та місцевих підприємців навести лад на подвір'ях, прибудинкових територіях, приватних закладів та установ.

Ці території мають бути прибрані та впорядковані. На порушників складатимуть відповідні акти і накладатимуть максимальні штрафи. Щодня інспекція з благоустрою проводить роботу з громадянами й звітує перед міським головою. Мета - зробити Винники культурним, екологічно чистим та привабливим містом.

У Винниках проживає 17,1 тис. мешканців у понад 3 тис.будинках, з них більше 2 тис. - у власних помешканнях. Люди, які хочуть жити в місті з високим, європейським рівнем культури, намагаються навести порядок на власній і прибудинковій території. Але є громадяни, подвір'я та прибудинкові території яких заросли бур'янами, які викидають сміття на вулицю. Такий антисанітарний стан викликає негативне враження від нашого міста та його мешканців.

Інспекція нагадує, що згідно зі ЗУ "Про благоустрій населених пунктів" рішення місцевої влади щодо благоустрою території є обов'язковими для виконання усіма розміщеними на цій території підприємствами, установами, організаціями та громадянами, які на ній проживають.

Порушення державних стандартів, а саме: антисанітарний стан прибудинкових територій; викидання сміття в неналежних місцях; спалювання листя та сміття; викиди нечистот у дренажні канави; бур'яни біля прибудинкових територій та ін. тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн; на посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності - від 850 до 1700.

Щоденний обхід міських територій передбачає профілактику цих порушень, а також недопущення розміщення самовільного будівництва та реклами.

Нагадуємо про кримінальну відповідальність за самовільне захоплення землі та наполегливо радимо перед тим, як щось робити з вподобаною ділянкою, подбайте про належне оформлення дозвільних документів.

У випадках виявлення вами фактів порушень благоустрою та санітарних норм просимо надавати інформацію за тел: 296-01-54.

Юлія КУХАР, Славомир КАТОРОЖ, "Винниківський Вісник"

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: Винники, міська рада, Благоустрій


Читайте також:
Коментарі
avatar
Давно пора! Ще прийняла би міська рада постанову так, як львівська міська рада, про заборону парканів-мурів на власних подвір'ях!
avatar
В Європі і іншому цивілізованому світі не будують таких мурів! І гарно і не дорого. А нам делеко до цивілізації і культури. Ми більше подібні до близького сходу з їхніми мечетями та мурами. Дивуюся тим "крутим" господарям! Паркан для злодіїв та бандитів не перешкода! А от, як будуть бандити "прати" цих господарів за їхніми мурами, навіть ніхто не побачить і на допомогу не прийде! biggrin
avatar
Чиста правда shtirlic, і то не культура, ті паркани - то типовий РАГУЛІЗМ .
avatar
Правда, як йдеш коло тих крутих парканів, здається, що щось давить на тебе. Глухі стіни, здоровенні ковані ворота ... Тюрми з прибамбасами! Від кого ховаються? Кого не хочуть бачити? Смішно, сумно ...
avatar