Мало проблемних питань для ДАІ у місті? Я їм скажу, які є проблемні питання, - Садовий до ДАІ Львова
22.11.2011 19:21
Винники Plus22 листопада, на брифінгу мер Львова Андрій Садовий заявив, що вперше чує, що вул. Личаківську у Львові відкрили без погодження з ДАІ.

«Я перший раз про це чую», – відповів мер Садовий на запитання журналістів, чому вул. Личаківську відкрили без погодження з ДАІ. На репліку журналіста, що у Державтоінспекції повідомили, що у них немає ніяких погоджень, Садовий досить різко відповів: «Якщо немає, то хай зроблять. Чи вони хочуть, щоб до них йшли з короваєм, сіллю, били поклони? Дорога зроблена. Вона відстояла. Всі знаки встановлені, відкрили – транспорт поїхав. Що ДАІ не подобається? Мало проблемних питань для ДАІ у місті? Я їм скажу, які є проблемні питання».

Від суботи, 19 листопада, вулицю Личаківську відкрито для руху транспорту. Завершені останні підготовчі роботи, на новоукладене дорожнє покриття нанесена розмітка. У неділю, 20 листопада, на вулиці Личаківській відновлено рух трамваю №2.

Вулиця Личаківська була закрита на ремонт ще 15 червня. З того часу на вулиці замінено інженерні мережі, каналізаційні колектори, прокладено дренаж, за новими стандартами переукладена бруківка, встановлено безшумні колії та влаштовано тротуари.


Джерело: zik.ua, фото: obozrevatel.com

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: ремонт, Садовий, Личаківська


Читайте також:
Коментарі
avatar
В мене таке питання. Чи можна їздити особі яка вже досягла 16 років на мопеді з 49,9 кубів з заграничним техпаспортом по Україні???
avatar
Уряд зобов’язав усіх власників мопедів отримати права

17 жовтня 2011, 10:31

Міністерство юстиції оголосило про набрання чинності Постанови Кабінету міністрів України N 1029 від 26.09.2011 «Про внесення змін до правил дорожнього руху».

Постанова внесла зміни щодо правил використання мопедів з двигуном обсягом до 50 куб. см.

Зокрема, із переліку транспортних засобів, для управління якими не потрібні були права, були виключені мопеди.

«У пункті 1.10 в абзаці сорок четвертому слова "(крім транспортних засобів,
робочий об'єм двигуна яких не перевищує 50 куб. см)" виключити»,- йдеться у постанові.

Окрім того постанова передбачає, що право на керування мототранспортними засобами і мотоколясками (категорії А1, А) може бути надане з 16-річного віку.

До категорії А1, згідно із Правилами дорожнього руху, відносяться мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об'ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт.
avatar
то мені можна їздити З ЗАГРАНИЧНИМ ТЕХПАСПОРТОМ на мопеда по Україні???
avatar