Вина Гудзяка і Леськіва повністю доведена, - Прокуратура
06.12.2011 13:16
Прокуратура Львівської області прийме рішення щодо оскарження ухвали Апеляційного суду від 5 грудня, якою виправдано колишнього мера Винник Теодора Гудзяка, після ознайомлення з повним текстом документа. Про це 5 грудня повідомила прокурор у справі Наталія Малиш, інформує ZIK.

На засіданні 5 грудня було виголошено лише резолютивну частину судової ухвали.

Під час судових дебатів прокурор зазначила, що вирок Шевченківського районного суду від 25 серпня щодо Теодора Гудзяка та маклера Любомира Леськіва є законним, міра покарання – 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, обрана правильно.

«Вина Гудзяка і Леськіва у вчиненні закінченого замаху на одержання хабара з вимаганням повністю доведена сукупністю зібраних доказів. Через посередника Леськіва гроші вимагав Гудзяк. Останній з метою отримання хабара залучив Леськіва, характеризував його як довірену особу, через яку називав суми: 40 тис. доларів призначалися для Гудзяка, 3 тис. дол. – для Леськіва», – повідомила прокурор.

Нагадаємо, 5 грудня Апеляційний суд Львівської області скасував вирок Шевченківського районного суду міста Львова від 25 серпня 2011 року, яким колишнього мера Винник Теодора Гудзяка було визнано винним у хабарництві і засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, і закрив кримінальну справу проти нього. Маклера Любомира Леськіва суд засудив до 2-х років позбавлення волі.

Джерело: http://zik.ua/

Теги: хабар, Любомир Леськів, апеляційний суд, теодор гудзяк


Читайте також:
Коментарі
avatar