15 грудня ДАІ Львівської області відкриває полювання із "Візиром"
07.12.2011 19:39
З 15 грудня інспектори ДПС ДАІ Львівської області фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху за новою методикою. Так, за допомогою радару «Візир» вони фіксуватимуть порушення у режимі патрулювання.

«Ще до 15 грудня «Візир» працюватиме стаціонарно на постах ДАІ, - повідомила керівник прес-служби управління ДАІ у Львівській області підполковник міліції Світлана Добровольська. – Натомість нова методика передбачає фіксацію порушень правил дорожнього руху, у тому числі перевищення швидкості, у режимі патрулювання – під час руху патрульного автомобіля. І такий метод має вже найближчим часом принести позитивний ефект – виявляти тих, хто намагається «приховувати» свої порушення».

Із запровадженням нової методики водії транспортних засобів навіть не здогадуватимуться, коли і на яких ділянках дороги їх порушення фіксуватимуть, цитує Добровольську Щоденний Львів.

С. Добровольська зауважила, що дорожньо-транспортні пригоди, які стаються через перевищення швидкісних режимів, є одними із найбільш резонансних, а наслідки від таких аварій – найтяжчі. Лише у 2011 році, за її словами, на Львівщині сталося 571 ДТП, під час яких 99 людей загинуло, а ще 742 людини отримали травми різної важкості, повідомили у прес-службі УДАІ у Львівській області.

Загалом у Львівській області від початку 2011 року було зафіксовано близько 99 тисяч порушень швидкісних режимів.
Теги: Візир, швидкість, порушник, ДАІ, штраф


Читайте також:
Коментарі
avatar