У дитячому садочку замінили вікна
30.12.2011 12:33
Кажуть, що напередодні Нового року бажання здійснюються. Ми чекаємо на диво, продовжуємо вірити у святого Миколая. Цьогоріч до винниківської малечі, вихованців дошкільного закладу, Чудотворець був особливо щедрий. Нещодавно у дитячому садочку завершили встановлення нових пластикових вікон.

Заміна вікон у дошкільному закладі відбулася за сприяння та ініціативи місцевих осередків ВО "Свобода", "Народного руху України" та міського голови Винник Сергія Уварова.

"Ми вирішили об'єднати зусилля, разом віднайти кошти, щоби реалізувати цей важливий проект, адже діти завжди заслуговують першочергової уваги, - заявив "Віснику" депутат ВМР, секретар ради Ігор Мойсеєнко (ВО "Свобода"). - Думаю, що, не зважаючи на температуру за вікном, у винниківському дитячому садочку завжди буде тепло і затишно".

Напередодні свята Миколая у дошкільному закладі замінили 24 вікна, ще 8 вікон чекають своєї черги. "З початку наступного року в садочку буде повністю завершено заміну вікон і дверей", - розповів "Віснику" депутат ВМР Віталій Кондратьєв (НРУ).

На саме свято Миколая міський голова Винник Сергій Уваров разом з місцевими депутатами завітав до дитсадка, зустрівся з директором закладу Галиною Пуцило та безпосередньо обговорив всі проблеми та потреби дошкільної установи.

"Перед нами стоїть завдання-максимум - розвантажити дитячий садочок, - розповідає міський голова Винник Сергій Уваров. - Це болюча для міста тема, адже на сьогодні установа є переповненою майже удвічі, понад 300 сімей перебуває у черзі, аби віддати дитину у садок".

Розвантажити ДЗ №156 заплановано за рахунок підняття третього поверху разом з проведенням капітального ремонту. "Це дозволить відкрити у діючому дошкільному закладі додаткові групи", - прогнозує депутат ВМР Тарас Шустаківський (ВО "Свобода").

Нагадаємо, що нещодавно у нашому місті прийнято програму щодо відновлення у Винниках другого дитячого садочка. На цей проект будуть задіяні кошти інвесторів, міського та обласного бюджетів; відповідні домовленості досягнуті між мером міста та керівництвом області.

Доки цей проект буде реалізований, залишається необхідність розширення вже діючого дошкільного закладу та покращення умов перебування у ньому дітей. З цією метою, окрім заміни вікон та дверей, цьооріч у садку було профінансовано містом проведення капітального ремонту котельні.

Незабаром на вході до котельні стоятимуть нові двері та віконце. Розширення дошкільної установи та її розвантаження також заплановано на 2012 рік.

Сподіваємося, що до наступного свята Миколая усі винниківські молоді батьки матимуть можливість віддати своїх дітей на виховання в оновлений дитячий садочок.

Юлія Кухар


Теги: Галина Пуцило, Тарас Шустаківський, Віталій Кондратьєв, дитячий садок, Ігор Федишин, Андрій Байцар, Сергій Уваров, Ігор Мойсеєнко, депутати


Читайте також:
Коментарі
avatar