Одній з найдревніших родин Винник повернули землю
31.12.2011 18:29
Нещодавно міський голова нашого міста Сергій Уваров відвідав винниківчанку  Богдану Чайківську. І не з пустими, як кажуть, руками. Мер міста вручив винниківчанці документ на землю, виділену депутатами ВМР на одній з останніх сесій.

Пані Богдана - корінна мешканка Винник, політв'язень і репресована - свого часу разом із сім'єю була позбавлена радянською владою всього майна, житла, землі. Разом із рідними звідала біди в Сибіру.

А повернувшись в Україну, була реабілітована. Відтоді й почалася її боротьба за повернення майна. Та зробити це виявилося нелегко - частину землі на той час уже забудували, частину - роздали іншим людям. За часів незалежності родині Чайківських повернули житло й частину садочку, але у 2006 р. підступна влада відмінила це рішення.

На щастя, цього разу, коли влада у Винниках змінилася, знайшли можливість захистити своїх мешканців.

"Я від імені своїх дорогих батьків, від себе й своєї сім'ї висловлюю сердечну подяку міському голові Винник Сергію Уварову й усім депутатам Винниківської міської ради, які одноголосно прийняли рішення й відновили справедливість, - каже донька пані Богдани Леся Чайківська. - Мені приємно, що міський голова зумів об'єднати задля встановлення справедливості депутатів зі всіх фракцій. Напередодні Нового року й Різдва Христового бажаю всім їм безмежного щастя, добра, радості, миру, веселих свят".

Фото: Юлія Кухар

Теги: винниківчани, Сергій Уваров, міська рада, депутати


Читайте також:
Коментарі
avatar