Вихованці «школи Маркевича» привезли з Праги два кубки
07.01.2012 19:54
Винники PlusКолекцію нагород Винниківської дитячої футбольної школи Мирона Маркевича поповнили два кубки з Чехії. Їх зі «златої Праги» привезли 10-річні вихованці тренера Ігоря Дідика, колишнього гравця команд майстрів.

У столиці Чехії нашим футбольним талантам протистояли їхні ровесники, які представляють відомі клуби «Спарту», «Дуклу», «Славію», «Кладно», «Метеор», пише газета "Високий Замок". Незважаючи на втому від далекої дороги, юні винниківці дали бій суперникам. Протягом одного дня вони встигли виступити у двох турнірах - і двічі їм вручали найвищі відзнаки. Крім кубків, нашим хлопцям дісталися медалі і набори цукерок від чеських кондитерів. Запам’ятаються нашим краянам ці футбольні «гастролі» і цікавою культурною програмою: діти побували у визначних місцях Праги, Кракова, також в аквапарку, зоопарку, пограли у боулінг.

У столиці Чехії наставник юних винниківців мав і несподівану зустріч із земляком-заробітчанином. Ним виявився житель Миколаївського району, який запам’ятав Ігоря Дідика з успішних виступів за миколаївський «Цементник», бурштинський «Енергетик», ужгородське «Закарпаття», львівську міні-футбольну «Енергію». Заробітчанин, який перебрався жити у Чехію, сказав, що і далі вболіває за футбол, а свого сина віддав у спортивну школу празького «Мотора», хоча за заняття у ній доводиться платити щокварталу по 300 євро...

Міжнародний дитячий турнір незабаром пройде і у самих Винниках.

Джерело: wz.lviv.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: школа Маркевича, Рух


Читайте також:
Коментарі
avatar