Як у Народному домі козу водили
24.01.2012, 13:40
Вечір напередодні старого Нового року називається Маланчиним вечором і є традиційно одним із улюблених свят, яке вже друге десятиліття організовують у Народному домі Винник.

За християнським звичаєм старий Новий рік – подяка Богові за прожитий рік і добрий початок нового. Найважливішою традицією старого Нового року є посівання «на щастя, на здоров’я, на старий Новий рік», про яку не забули учасники святкового дійства.

Вітали присутніх директор Народного дому Наталія Вінярська, депутат ВМР Володимир Почаєвець, голова Винниківського осередку Союзу українок Стефанія Гілета, просвітянка Євгенія Бульба. Розповідав про традиції святкування старого Нового року, бажав всіляких гараздів мешканцям міста ведучий Ігор Дзядига.

У цей вечір багато колядок і віншувань присутні почули від членів ансамблю «Винниківчани». Колядували дівчатка з вокального ансамблю «Стожари». Зимові композиції продемонстрували вихованці танцювальних колективів «Сунички» і «Модерн». Осучаснене вертепне дійство показала МГО «Рух», зі своїм варіантом вертепу ознайомили члени ЛММГО «Золота молодь Винник».

Неодмінним атрибутом свята було «водіння Кози», яка вважається символом багатства, добробуту, врожаю. Маємо надію, що винниківчанам наступний рік принесе тільки гарні новини, адже у Народному домі святкували старий Новий рік зі справжнісінькою козою!

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: свято Меланки, Коляда, «Стожари», «Модерн», «Сунички», народний дім, Союз Українок

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...