У Львові в підвалі одного з будинків знайшли «братську могилу» з людських кісток (ВІДЕО)
31.01.2012 14:53
Винники PlusУ Львові в будинку по вулиці Долинського, 12 у підвалі під час ремонту робітники виявили людські рештки.

Проте попри всі приписи, в органи місцевого самоврядування про цю знахідку не заявили. Ремонтні роботи робітники завершили, а мешканцям будинку залишили подарунок – п’ять мішків із людськими рештками, пише zik.ua.

Мешканці стривожені, ночувати на «братській могилі» не хочуть, вимагають, щоб ці рештки забрали. Люди дзвонили в міліцію, правоохоронці відмовилися приймати кістки, мовляв, занадто старі, – повідомляють журналісти «Огляду дня».

«Що робітники – найшли та найшли останки людські, я розумію що то з часів війни, бо тут гетто колись було, ну от так», – каже пані Галина, мешканка будинку.

Співробітник управління історичного середовища Святослав Глинка стверджує: «Можна візуально подивитись, то є кістки, черепи, а що далі – то є важко сказати, то треба досліджувати і висновки робити у майбутньому».Джерело: zik.ua

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: підвал, Кістки, ЛЬВІВ


Читайте також:
Коментарі
avatar