Мешканці нижньої частини Винник жаліються на транспортне сполучення (ВІДЕО)
02.02.2012 11:15
Винники PlusМешканці нижньої частини Винник із запровадженням нової транспортної схеми обурені добиранням до центру міста та до Львова і просять продовжити 36 маршрут по вулицях Шевченка та Франка.

Мешканці також просять збільшити кількість автобусів на рейсі. Тепер щоб добратися до Львова мешкнцям з нижньої частини Винник, які працюють, чи вчаться у Львові, потрібно набагато більше часу на дорогу.

У Винниківській міській раді планують впровадити внутрішні міські автобусні рейси, які з'єднають нижню і центральну частини міста. Коли саме запровадять їх, посадовці наразі точно не знають. На втілення цієї ініціативи в життя потрібно не менше трьох місяців, повідомив канал НТА. Винники Рlus

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: схема, маршрутка, автобус


Читайте також:
Коментарі
avatar
Про які перешкоди для автобусів говорять!? До цього часу їздили, а тепер не можуть!!! Для кого розробили цю схему? Для людей, чи для перевізників???!!!
avatar