В Україні триває кіберреволюція! Продовжується атака на владні сайти.
02.02.2012, 14:47
Атаки хакерів на веб-ресурси владних установ і провладних політичних сил тривають. Однією з причин стало закриття відомого і популярного українського файлообмінника EX.UA.

Станом на 11:00 не працюють сайти Національного банку України та Антимонопольного комітету, з великими труднощами відкриваються сайт Державної податкової служби, Кабінету міністрів і президента України, пповідомляє Українська правда.

Третій день "лежить" сайт МВС, з вечора середи не завантажуються сайти СБУ і Партії регіонів.

Начальник прес-служби МВС Володимир Поліщук не зміг назвати приблизні терміни відновлення роботи офіційного сайту.

"Поки не можемо назвати терміни", - сказав він.

За його словами, співробітники МВС разом із співробітниками компанії, яка є розробником програмного забезпечення та структури сайту МВС, з'ясовують, які технічні проблеми потрібно вирішити, щоб налагодити роботу сайту.

"Можливо, для цього потрібно буде закуповувати нове захисне обладнання", - зазначив Поліщук.

Він також додав, що це може знадобитися у зв'язку з тим, що система МВС не дуже потужна, тому що сайт не містить секретної інформації.

Джерело: pravda.com.ua, фото: rbc.ru

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: кібератака, Сайт, хакер

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...