Справа проти Мойсеєнка сфабрикована, - Махніцький
27.02.2012 18:11
Секретар Винниківської міської ради Ігор Мойсеєнко написав заяву на звільнення з міської ради ще в день затримання. Про це голова фракції «Свобода» у Львівській міськраді Руслан Кошулинський розповів під час прес-конференції.

Ігора Мойсеєнко, секретаря Винниківської міськради, партійця ВО "Свобода", затримали після сесійного засідання міської ради Винників, коли він виходив з приміщення. Інформація про затримання його "на гарячому" та вилучення у нього грошей, які він отримав як хабар, не відповідає дійсності. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив Олег Махніцький, депутат Львівської міськради, керівник юридичної служби ВО "Свобода".

З його слів, про ймовірні провокації проти "свободівців" інформація почала надходити тоді, коли обранці від "Свободи" виступили проти передачі через один із благодійних фондів земельної ділянки та приміщень колишньої військової частини на вулиці Личаківській, 105 для спорудження духовного центру УПЦ (Московського патріархату).

"Проти Ігоря Мойсеєнка така провокація відбулася 23 лютого", - цитує Олега Махніцького кореспондент газети "Експрес".

З його слів, секретаря затримали після пленарного засідання сесії міськради при виході із приміщення. Проте, на відміну від повідомлень ЗМІ, як висловився депутат, які належать до "медіа-групи Андрія Садового", під час обшуку в Мойсеєнка нічого не знайшли.

Натомість, як ідеться у постанові про порушення кримінальної справи за підписом виконувача обов'язків прокурора Львівської області, 23 лютого, близько 12 години, Щепа, перебуваючи у кабінеті бухгалтерії ПП "Квартал Плюс", передав Горобцю, директору ПП "Квартал Плюс", хабара у сумі 6,8 тисячі доларів США. Після чого Горобець був затриманий, а гроші у нього вилучені. Олег Махніцький наголосив, що жодного зв'язку між п. Горобцем та Мойсеєнком немає.

Він також додав, що Мойсеєнка та Кондратьєва (депутата Винниківської міськради від НРУ) звинувачують у тому, що вони вимагали та одержали хабара за включення у порядок денний питання про виділення ділянки заявнику Щепі.

"Але порядок денний сесії, згідно із законом про місцеве самоврядування та регламентом Винниківської міськради, формує міський голова. Мойсеєнко такими повноваженнями не володіє", - каже Олег Махніцький.

Він також повідомив, що секретар та депутат Винниківської міськради затримані, згідно з постановою суду, до 2 березня, натомість п. Горобець перебуває на волі.

 

 


Теги: Ігор Мойсеєрко, міська рада, хабар


Читайте також:
Коментарі
avatar